Hasło do routera - problem

Witam,

problem dotyczy mojego routera tl-wr543g. Hasło oraz login admin nie działają, a reset nie pomaga. Próbowałem kilkakrotnie na wł/wył. zasilaniu. Nic nie pomaga - jakieś pomysły?

Szukałem na googlach, ale nic ciekawego nie znalazłem.

pozdrawiam

może nie zadziałąć jeśli coś było narozrabiane wcześniej np. nieudana aktualizacja firmware-u albo zaszło jakieś spiecie w scieci które spowodowało opróznienie pamięci podręcznej routera. po prostu panel konfiguracyjny mógł ulec uszkodzeniu. Nie twierdze że jest tak w tym wypadku ale jest taka możliwość

Chcesz wejść do panelu administratora poprzez przeglądarkę tak?

Jeśli tak to spróbuj w innej przeglądarce, na moim routerze kiedyś mozilla też nie chciała otwierać.

Przez IE też się nie zaloguje. Szkoda bo chciałem odblokować pewne porty a tutaj kicha…

ale ogólnie w ogóle pokazuje się ekran logowania w przeglądrace czy poprostu hasło nie wchodzi? I jeszcze jedno do restartu ustawień używa się odpowiedniego przycisku z tyłu obudowy przy włączonym do prądu routerze mam nadzieje że wiesz o tym wtedy powinny zadziałać domyślny login i hasło

Oczywiście, ze wiem. Pokazuje się ekran logowania, ale nawet i po restarcie hasło/login “admin” nie wchodzi. Po prostu widnieje jakby były błędne dane czyli od nowa menu logowania.

przepraszam za takie podejżenia ale są różne przypadki…

A wracając do tematu chmm żeby nie było że próbuje cię obrazić ale sprawdź cz przypadkiem caps lock nie jest włączony bo to też częsty przypadek a zdaża się nawet najlpeszym :wink:

Pierw wpisuje login, który widać więc nawet jakby był caps włączony to można się łatwo spostrzec.

Prędzej coś z routerem. Stary już “trochę” jest.

Kyosek ,

Zapoznaj się z tematem i popraw tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie.

Proszę poprawić pisownię w opisie problemu. W celu dokonania korekty proszę użyć przycisku Edytuj przy swoich postach.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.

Uważam, że nazwa tematu jest adekwatna do zaistniałego problemu. Przepraszam za brak używania polskich liter.

Temat można zamknąć.