Hasło do routera - problem

(Haxiorekk) #1

Witam,

problem dotyczy mojego routera tl-wr543g. Hasło oraz login admin nie działają, a reset nie pomaga. Próbowałem kilkakrotnie na wł/wył. zasilaniu. Nic nie pomaga - jakieś pomysły?

Szukałem na googlach, ale nic ciekawego nie znalazłem.

pozdrawiam

(Astraltrooper) #2

może nie zadziałąć jeśli coś było narozrabiane wcześniej np. nieudana aktualizacja firmware-u albo zaszło jakieś spiecie w scieci które spowodowało opróznienie pamięci podręcznej routera. po prostu panel konfiguracyjny mógł ulec uszkodzeniu. Nie twierdze że jest tak w tym wypadku ale jest taka możliwość

(Synak 2323) #3

Chcesz wejść do panelu administratora poprzez przeglądarkę tak?

Jeśli tak to spróbuj w innej przeglądarce, na moim routerze kiedyś mozilla też nie chciała otwierać.

(Haxiorekk) #4

Przez IE też się nie zaloguje. Szkoda bo chciałem odblokować pewne porty a tutaj kicha..

(Astraltrooper) #5

ale ogólnie w ogóle pokazuje się ekran logowania w przeglądrace czy poprostu hasło nie wchodzi? I jeszcze jedno do restartu ustawień używa się odpowiedniego przycisku z tyłu obudowy przy włączonym do prądu routerze mam nadzieje że wiesz o tym wtedy powinny zadziałać domyślny login i hasło

(Haxiorekk) #6

Oczywiście, ze wiem. Pokazuje się ekran logowania, ale nawet i po restarcie hasło/login "admin" nie wchodzi. Po prostu widnieje jakby były błędne dane czyli od nowa menu logowania.

(Astraltrooper) #7

przepraszam za takie podejżenia ale są różne przypadki...

A wracając do tematu chmm żeby nie było że próbuje cię obrazić ale sprawdź cz przypadkiem caps lock nie jest włączony bo to też częsty przypadek a zdaża się nawet najlpeszym :wink:

(Haxiorekk) #8

Pierw wpisuje login, który widać więc nawet jakby był caps włączony to można się łatwo spostrzec.

Prędzej coś z routerem. Stary już "trochę" jest.

(Agatonster) #9

Kyosek ,

Zapoznaj się z tematem i popraw tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie.

Proszę poprawić pisownię w opisie problemu. W celu dokonania korekty proszę użyć przycisku Edytuj przy swoich postach.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.

(Haxiorekk) #10

Uważam, że nazwa tematu jest adekwatna do zaistniałego problemu. Przepraszam za brak używania polskich liter.

Temat można zamknąć.