Hasło na strone - program

Poszukuję probramu którym można zrobić jakąś stronę na kod. Dokładnie chodzi o to by brat z mojego komputera niemógł by wchodzić na daną (tylko jedną) stronę. Pomużcie, to bardzo ważne !!

A jaką masz przeglądarkę :?:

UPDATE…

Zaraz napiszę poradnik na temat blokowania dostępu do wybranych stron pod IE… I dam tutaj linka. oto on:

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?p=31219#31219

Jeśli chcesz zrobić stronę/podstronę na hasło wklej na niej:

i (na przykład)

src="file:///C:/Moje%20dokumenty/ggkul_pliki/top.jpg"[/code]

Gdzie kliknięcie, w tym przypadku na top.jpg, wywoła hasło

Teraz jeśli hasłem będzie np. pies - otworzy Ci się dokument pies.htm

Jeśli się pomyliłem to niech mnie ktoś poprawi :stuck_out_tongue:

LEXUS , a co gdy dana strona, którą chcemy ‘bloknąć’ nie należy do nas :?: 8) :stuck_out_tongue:

Wtedy trzeba wykorzystać Twoją metodę, albo przeczytać dokładniej to, co napisał autor:

Samo mowi za siebie :smiley: Jeśli robisz stronę to chyba jest ona twoja, nieprawdaż ?

Ja to zinterpretowałem inaczej… Pójdę dalej - nie wydaje mi się, abym się omylił w mym rozumowaniu… Ponieważ wziąłem poprawkę na precyzyjność wypowiedzi i werbalizowania myśli :stuck_out_tongue: Założyłem, gdyby autor myślał o swojej stronie, to zadałby pytanie zupełnie inaczej…

Taak… wgłębiłem się troszeczkę w post autora tematu i swierdzić można dwuznaczność jego wypowiedzi . Więc całkiem możliwe, że wyjdzie na Twoje, Pawek :stuck_out_tongue: