Haslo na win me

potrzbuje jakiegos programu ktory by zalozyl haslo na win me , oczywiscie opcja hasla windowsa odpada

Może to :

Zabezpieczenie dostępu do komputera za pomocą hasła w biosie … (by Shark)

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?t=10893

Innym sposobem jest przesiadka na Windows XP, tam hasło można założyć bez problemu.

Trudny wybór w sumie. Zabawkowy ME, ostatni z wymarłej linii DOS/9x vs XP skompromitowany przez dziury tyle razy co [brzydkie słowo ;)]

jak ktos kupil me a nie chcee wydawac kasy na xp to musi sobie jakos radzic. A z tym biosem sproboje zrobic. Mysle ze sie uda, trzeba byc dobrej mysli :smiley:

Hasło na biosie nie jest 100% procentowo pewnym rozwiązaniem.

Po pierwsze są hasła uniwersalne za pomocą którego wejdziesz do każdego biosa (dla kazdego typu biosu inne).

Po drugie wystarczy zresetować Bios za pomocą np wyjęcia bateryjki zasilającej i już nie ma hasła na biosie.

Raczej w Twoim przypadku nie ma rozsądniejszej propozycji jak przesiadka na windows z lini Nt (2000 ,2003 czy windows xp) . No pozostaje darmowy linux , Zależy do czego używasz swojego komputera…

Pozdrawiam

Nie prawda. Na pewno jest taki program…Miałem go kiedyś ale już zapomniałem jak się nazywał. Poszukam na płytkach i jak znajde to dam namiary.

UPDATE

Coś znalazłem: Edytor uprawnień