Hasło na Windows - zapomniałem

Witam

Sprawa wyglada nastepujaco: ostatnio zmieniłem hasło, nastepnego ranka chce skorzystac z komputera i pojawia sie problem, nie pamietam na co zmieniłem, ale próbuje. Nic nie dało, powoli zaczynam łazic po scianach, :twisted:

Tak na powaznie to:

Konto jest administratorskie, jedyne na komputerze, odpada sposób, poprzez “Administratora”

na domiar złego jest to Windows Longhorn :confused: (ponoć lepszy od normalnego), Co mam zrobic? pomocy!

Czekam Cierpliwie

Asent

http://www.loginrecovery.com/

Link nic nie daje :confused:

Moze cos wiecej :slight_smile:

Spróbuj zresetować hasło tym programikiem(a właściwie uruchamiając system z pobranej stamtąd płyty)

Tu masz nazwę programu który Ci pomoże Winternals Erd Commander 2005 jak ściągniesz to wypal na płytę i uruchom z niej kompa a tu masz filmik jak to zrobić http://klipps.sol.no/movie.jsp?name=hac … p_password

niestety program musisz poszukać na necie około 180MB zajmuje

Nie wszyscy wiedza, ze w Windows XP jest konto SYSTEM z takimi samymi prawami co konto Administrator. Aby dostac sie na to konto z poziomu zwyklego usera wystarczy: - kliknac na start --> wybieramy uruchom --> w oknie urachamianie wpisujemy polecenie cmd --> enter - w oknie konsoli wpisujemy polecenie: >at 11:00 /interactive "cmd.exe" Polecenie użyje aplikacji Harmonogram zadań, aby wywołać okno konsli z uprawnieniami systemowymi. Komenda zawiera zdefiniowany czas wykonania (11:02). Zamiast przkładowej godziny podajemy najbliższy możliwy czas wykonania komendy. Po chwili zostanie wyświetlne nowe okno konsoli. Pierwotne okno zamykamy - naciskamy Ctrl+Alt+Del (wyświetli się nam Menadżer Zadań Windows) przechodzimy na zakładke Procesy i klikamy na proces "explorer.exe" i klikamy zakończ proces - przechodzimy do otwartego okna konsoli i wpisujemy w nim >explorer.exe i klikamy enter - otwieramy menu start i sprawdzamy na jakiego użytkownika jesteśmy zalogowani następnie wystarczy wpisać w uruchom polecenie control userpasswords2 i kliknąć aby zaznaczyć konto administratora potem właściwości a na koniec reset hasła i już gotowe mały error ps jeżeli zależy nam na anonimowości to konto system ma takie same prawa jak administrator

tylko że Asent ma:

rafiol - dziekuje :slight_smile:

zomo_prl -> to źle, nie bedzie działało ??

Niedługo zabieram sie za wypalanie, na dniach (yess) jak juz złamie to hasło, to dane mi nie znikna?? nic sie z kompem niecnego nie stanie ??

ewentualni spróbuj hiren;s boot :] choć nie wiem czy powinienem o tym wspomianć na tym forum:)

Winternals Erd Commander 2005 - działa :slight_smile:

Udało sie , choć jest mały haczyk!

Trzeba zmienic w Biosie (nie pamietam nazw, ale jest to 2 od góry nastepnie 1 od góry, Windows musi zaczac od płyty :slight_smile:

Film jest troche przekłamany :stuck_out_tongue:

Udało sie

Żadnych haseł :stuck_out_tongue: