HD 4850 (karta która zajmuje 2 sloty) o co chodzi?

Witam. Zamierzam kupić kartę Vertex HD 4850 1gb. W specyfikacjach pisze że karta zajmuje 2 sloty w obudowie. I mam pytanie o co w tym chodzi? Jak mam karte zamontować skoro w obudowie na kartę mam przeznaczony jeden slot w obudowie, potem jest taki metalowy przedziałek a potem dopiero drugi slot. Jak ta karta się tam zmieści. Dodaje zdjęcie karty, byście wiedzieli o co chodzi:

Ten podwójny śledź znajduje się w środku obudowy, nie na zewnątrz. Bez problemow zmiesci się :smiley:

Ahaa ;] Dobra już rozumiem. Dzięki za pomoc, można zamknąć.

Chodzi o to,że karta ma tak duży wentylator,że zasłania sąsiedni slot,jeśli taki jest na płycie

Ok rozumiem, akurat z tym nie będzie problemu bo pod złączem PCI Express mam jeszcze sporo wolnego miejsca. Dzięki za odpowiedźi.

A tak wgl: HD4850 1gb - będzie najlepszą kartą w cenie do 300zł do nowych gier ?

Możesz poszukać też 6670, nieco nowsza i wydajniejsza.

RADEON HD6670 1gb będzie lepszy w stosunku do gier od HD4850?

  1. A jak znajdzesz 5770 to bierz. Pamietaj żeby patrzeć na DDR żeby karta miała DDR5 a nie 3

4850 jest wydajniejszy ,a jeśli chciałbyś w miarę komfortowo pograć w DX11 to używany 5770

Nie koniecznie uzywany, słyszalem pogłoski że jak sie juz znajdze nowego to nawet za jedyne 350.

nawet taniej niż 350zł http://sklep.komputerswiat.pl/produkt/69528.html i nieco drożej 7750 ale to już chyba za wysoka poprzeczka cenowa dla autora tematu

Okej dziękuje za odpowiedzi. A teraz takie pytanie z innej beczki: Za ile mógłbym sprzedać używaną w 100% sprawną karte graficzną GeForce 9400GT DDR2 512mb ?

Około 90 zł - patrząc na ceny z Allegro.

8600gt można kupić za 50 zł, to 9400 (która jest kartą gorszą) powinno się za jakieś 30 max dostać.

Allegro jest średnio miarodajnym źródłem informacji.

Zgadzam sie z m1k3

Mam pytanie: Która karta graficzna będzie najlepsza do gier: HD6770 , HD4850 czy GTS 450?

HD6770

@ Damian02625

A jaki masz zasilacz?