HD Video Converter Factory 9,2 akceleracja GPU

Czy ów program jeżeli w trakcie konwersji używa akcelacji GPU to wyświetla jakąś informacje na ten temat.

Nie wiem ikone powiadomienie cokolwiek.

Bo nie wiem czy to u mnie działa czy nie

Jeśli nie wiesz to przetestuj krótkim filmem na włączonej i wyłączonej opcji mierząc czas trwania procesu.

Dobra działa ale nie 30 razy szybciej jak sie deklaruje producent

Deklarowany przyrost wydjnośći 3000% ? Jasne, że jest osiągalny: w laboratorium na najnowszych kartach spiętych ze sobą, zaś w domowych warunkach zapewne niemożliwy do osiągnięcia.

Po opcjach tego programu nie powiedziałbym że jest jakiś super specjalistyczny

A u mnie przyspieszenie było takie sobie jakieś 30%

I w czym problem?

Szczerze już wieksze przyspiesze ma na free cuda video konwerter mimo iż ten chyba nie jest już rozwijany

Ten wygląda bardziej :profesionalnie jest tegoroczny Tamten ma chyba 3 lata

A ten nowszy działa wolniej

na tym starym przyrost mam do 70 %

Nowsze nie znaczy lepsze :wink: Chociaż ja bym porównał raczej jakość na wyjściu przede wszystkim, szybkośc dopiero na drugim miejscu.

 

Możliwe też że na wydajniejszym sprzęcie: karty na wypasie, SSD w RAID, ramu pod sufit, szybkośc byłałby większa w tym nowszym - Twój sprzęt (jakkolwiek niezły), nie jest profesjonalną stacją do obróbki filmowej.

Mój sprzęt niema być stacją obróbki filmowej

ma mi służyć do rozrywki gier filmów internetu więc w tej roli sie spełnia

Natomiast no nie wiem dlaczego spodziewałem się że nowszy program będzie lepiej wykorzystywał tą akceleracje

Dobra w każdym razie odpowiędź na pytanie w temacie uzyskałem tak więc problem rozwiązany Także do zamknięcia