Health check

(Jax286) #1

witam

na początku od razu zaznaczę, że jestem laikiem. niestety jestem szczęśliwą posiadaczką visty i mam ciągle z nią jakieśproblemy. ostatni to taki, że nie mogę zaktualizować narzędzia Health Check firmy HP. pojawia się info:

Windows Script Host

Skrypt : C:\Windows\help\OEM\scripts\HC_InstallHPHC.jse

wiersz: 99

Znak: 2

Błąd : serwer automatyzacji nie może utworzyć obiektu.

Kod: 800A01AD

Źródło : MicrosoftJScript - błąd czasu wykonywania

Będę wdzięczna za wszystkie rady.

pzdr

(Apdjs) #2

ściągasz przez przeglądarkę?

masz zainstalowane wszystkie dodatki?

Spróbuj przez inną

(Jax286) #3

ściągam przez link z " Pomocy i obsługi technicznej Windows" i nic.

(Jax286) #4

a może to mieć coś wspólnego z tym, że używam mozzilli,a nie internet explorer? teraz otwierajać explorera żadna strona nie chce się załadować.

(Apdjs) #5

przez FF tez powinno pójść

a próbowałeś przez aktualizacje automatyczne ??

(Jax286) #6

tak, probowałam,i nic.jakies propozycje?

ps.dzieki w ogole za "odezwe"

(Apdjs) #7

masz IE 7??

Zobacz czy masz to właczone

(Jax286) #8

mam to coś włączone i nadal nic. a czemu to się nie aktualizuje samoistnie jak wszystko pozostałe? jaka może być tego przyczyna?

(Asterisk) #9

Zapoznaj się proszę z tą stroną i zmień tytuł na

konkretny. Inaczej temat poleci do śmietnika.

(Apdjs) #10

Nie znalazłem takiej aktualizacji dla Vista

:arrow: http://www.microsoft.com/downloads/results.aspx?freetext=Health%20Check&productID=8D7DD8D7-1CA6-4632-BAEF-E7C0750ED02E&categoryId=&period=&sortCriteria=popularity&nr=20&DisplayLang=en

(Jax286) #11

mam na swoim komp coś takiego jak "sprawdzanie kondycji hp". w zakładce "konserwacja" ta kondycja jest i piszą - Konserwacja : dostępna jest aktualizacja Health Check firmy hp. kiedy to chcę zaktualizowac, o co prosi mnie komp wyskakuje ostrzezenie jak wyzej.

(Sylu B) #12

hej niestety mam taki sam problem jesli komus udało sie go pozbyc prosimy o wskazówki. pzdr

(pysiu) #13

Panowie widziałem na forum hp angielskimze tez maja problem i ja mam to samo więc ciekawe jak to zwalczyć :frowning:

(Jax286) #14

hmm... no to czekamy.ciekawe.

(M Kozak22) #15

Panowie ja mam ten sam problem. Czy już ktoś coś wie jak to zwalczyć?

(Apdjs) #16

tygrys202 , pysiu

Czy u was tez jest sprawdzanie kondycji HP?

Czy jest to systemowe sprawdzanie czy od zainstalowanego jakiegoś programu/urządzenia zewnętrznego :?:

(Czarny Czort) #17

Witam

ja również mam ten problem.

Jeżeli komuś udało się go już rozwiązać to proszę o informacje.

(tomkow) #18

Mam to samo, czyzby jakis felerny win.update???

(Adamrzeznicki) #19

Witam..Miałem ten sam problem.Najprawdopodobnie jest to wina internetu..Korzystam z blueconnect era i nie mogłem pobrać aktualizacji ale po podłączeniu się do innego internetu(nazwy nie znam) program zaktualizował się bez żadnego problemu..

Mam nadzieje ze jakoś udało mi się wam pomóc..

Pozdrwiam.

(tomkow) #20

ja mam nawet blad w instalowaniu tej aktualizacji ;(

-- Dodane 06.01.2009 (Wt) 22:59 --

teraz to mi nawet skanowac nie chce, macie cos?

-- Dodane 22.01.2009 (Cz) 21:53 --

No i naprawilo sie wszystko.

Moze tez mialo zwiazek ze bylo czyszczenie rejestru programem Eusing Free Registry Cleaner'em

Potem namierzylem ten plik ze strony HP, "ftp://ftp.hp.com/pub/softpaq/sp36001-36500/sp36082.exe"

HP Active Support Library - to starsza wersja bo pozniej byla aktualizacja.

Po zainstalowaniu byl blad wskasywalo ze nie ma pliku w katalogu "c:\WINDOWS\Installer\HP Active Support Library.msi", wiec skopiowalem go tam, oraz odinstalowalem Active Support Library "c:\SwSetup\sp36082\UninstallHPActiveSupportLibrary.exe ". Zainstalowalem ponownie.

Byl jeszcze problem z plikiem hphc.controls, ale juz nie pamietam co zrobilem.

Instalacja przeszla pomyslnie, po tym odezwala sie aktualizacja o nowe HP Active Support Library, pobral sie plik "sp39516.exe". Instalacja przeszla bez problemu.

Zaczelo mi dzialac i HP health check oraz Sprawdzanie baterii HP Battery Check.

Moze juz wszystkim działa, ale podsyłem moje rozwiazanie