Health check

witam

na początku od razu zaznaczę, że jestem laikiem. niestety jestem szczęśliwą posiadaczką visty i mam ciągle z nią jakieśproblemy. ostatni to taki, że nie mogę zaktualizować narzędzia Health Check firmy HP. pojawia się info:

Windows Script Host

Skrypt : C:\Windows\help\OEM\scripts\HC_InstallHPHC.jse

wiersz: 99

Znak: 2

Błąd : serwer automatyzacji nie może utworzyć obiektu.

Kod: 800A01AD

Źródło : MicrosoftJScript - błąd czasu wykonywania

Będę wdzięczna za wszystkie rady.

pzdr

ściągasz przez przeglądarkę?

masz zainstalowane wszystkie dodatki?

Spróbuj przez inną

ściągam przez link z " Pomocy i obsługi technicznej Windows" i nic.

a może to mieć coś wspólnego z tym, że używam mozzilli,a nie internet explorer? teraz otwierajać explorera żadna strona nie chce się załadować.

przez FF tez powinno pójść

a próbowałeś przez aktualizacje automatyczne ??

tak, probowałam,i nic.jakies propozycje?

ps.dzieki w ogole za “odezwe”

masz IE 7??

Zobacz czy masz to właczone

mam to coś włączone i nadal nic. a czemu to się nie aktualizuje samoistnie jak wszystko pozostałe? jaka może być tego przyczyna?

Zapoznaj się proszę z tą stroną i zmień tytuł na

konkretny. Inaczej temat poleci do śmietnika.

Nie znalazłem takiej aktualizacji dla Vista

:arrow: http://www.microsoft.com/downloads/results.aspx?freetext=Health%20Check&productID=8D7DD8D7-1CA6-4632-BAEF-E7C0750ED02E&categoryId=&period=&sortCriteria=popularity&nr=20&DisplayLang=en

mam na swoim komp coś takiego jak “sprawdzanie kondycji hp”. w zakładce “konserwacja” ta kondycja jest i piszą - Konserwacja : dostępna jest aktualizacja Health Check firmy hp. kiedy to chcę zaktualizowac, o co prosi mnie komp wyskakuje ostrzezenie jak wyzej.

hej niestety mam taki sam problem jesli komus udało sie go pozbyc prosimy o wskazówki. pzdr

Panowie widziałem na forum hp angielskimze tez maja problem i ja mam to samo więc ciekawe jak to zwalczyć :frowning:

hmm… no to czekamy.ciekawe.

Panowie ja mam ten sam problem. Czy już ktoś coś wie jak to zwalczyć?

tygrys202 , pysiu

Czy u was tez jest sprawdzanie kondycji HP?

Czy jest to systemowe sprawdzanie czy od zainstalowanego jakiegoś programu/urządzenia zewnętrznego :?:

Witam

ja również mam ten problem.

Jeżeli komuś udało się go już rozwiązać to proszę o informacje.

Mam to samo, czyzby jakis felerny win.update???

Witam…Miałem ten sam problem.Najprawdopodobnie jest to wina internetu…Korzystam z blueconnect era i nie mogłem pobrać aktualizacji ale po podłączeniu się do innego internetu(nazwy nie znam) program zaktualizował się bez żadnego problemu…

Mam nadzieje ze jakoś udało mi się wam pomóc…

Pozdrwiam.

ja mam nawet blad w instalowaniu tej aktualizacji ;(

Dodane 06.01.2009 (Wt) 22:59

teraz to mi nawet skanowac nie chce, macie cos?

Dodane 22.01.2009 (Cz) 21:53

No i naprawilo sie wszystko.

Moze tez mialo zwiazek ze bylo czyszczenie rejestru programem Eusing Free Registry Cleaner’em

Potem namierzylem ten plik ze strony HP, “ftp://ftp.hp.com/pub/softpaq/sp36001-36500/sp36082.exe

HP Active Support Library - to starsza wersja bo pozniej byla aktualizacja.

Po zainstalowaniu byl blad wskasywalo ze nie ma pliku w katalogu “c:\WINDOWS\Installer\HP Active Support Library.msi”, wiec skopiowalem go tam, oraz odinstalowalem Active Support Library "c:\SwSetup\sp36082\UninstallHPActiveSupportLibrary.exe ". Zainstalowalem ponownie.

Byl jeszcze problem z plikiem hphc.controls, ale juz nie pamietam co zrobilem.

Instalacja przeszla pomyslnie, po tym odezwala sie aktualizacja o nowe HP Active Support Library, pobral sie plik “sp39516.exe”. Instalacja przeszla bez problemu.

Zaczelo mi dzialac i HP health check oraz Sprawdzanie baterii HP Battery Check.

Moze juz wszystkim działa, ale podsyłem moje rozwiazanie