Help! Lenovo

Witam wszystkich…

Standardowo i ja mam problem z laptopem lenovo. Ja juz sie oczytalam itp, nie trzeba mnie uswiadamiac, co do czego, moj problem polega na tym, ze w zaden sposob nie moge zassac z ich strony programu do updatu sterownikow, a logiczniej to zrobic niz samemu grzebac za kazdym odzielnie itp… Moj drugi problem, to brak mozliwosc polaczenia sie z netem. Nie wiem, postawilam XP, pupa… Karta w ogole jakby nie dzialala… I tu sie pojawia klimat typu, ze nawet jak cos zrobie, to sie nie polacze z netem i nie zasse niczego…Paranoja jakas, poszlam do sklepu, gdzie go nabylam, odpalili mi drugiego kompa, wspanialy, zbawczy przycisk LenovoCare takze i tam nie dzialal… Jakby nie bylo zadnego oprogramowania, sterow, nic… Ukryta partycja miala byc w rofmacie FAT, wchodze na linuxie… Takze jej nie widzi… Czy juz mnie tylko serwis czeka? i co, format zrobia, moze cos wgraja, moze nie… Ma ktos jakies refleksje w temacie?? Chcialabym zrobic z tym pudlem pozadek… Sama…

Pozdrawiam :wink:

Proszę zmienić temat na konkretny, popraw błędy i używaj polskich znaków, opcja edytuj.JNJN

  1. Jaki to model Lenevo ?

  2. Chodzi o kartę LAN czy Wi-Fi ?

  3. Czy została zachowana kolejność instalacji sterowników?

  4. Jaki system był dołączony do laptopa XP czy Vista ?

  5. Do zarządzania partycjami najlepszy jest Gparted (jeśli Gparted nie zobaczy tej partycji to jej nie ma fizycznie)