Help ! Pulpit

No ladnie … Podczas reinstalacji WIN XP „zniknela” mi z paska na dole ikona „pokaz pulpit” Szukalem dzis mozliwosci jej przywrocenia na poprzednie miejsce trafilem wlasnie nie pamietam do jakiego folderu i probowalem zamiast robiac przed tym skrot „sciagnac” ja na pasek tak jak to robilem wiele razy i utworzyc skrot … Ale folder mi sie zamknal i pokazal sie wlasnie ekran z pulpitem … :slight_smile: … Na pasku nie dalo sie zrobic skrotu i „upuscilem ja” na pulpit … To tak pokretnie brzmi ale jak sie wczytac … czyli mam nie skrot tylko ikone pulpitu na pulpicie. Nie pamietam skad ja „wygarnelem” … Spodziewajac sie ewentualnych klopotow przy restarcie chcialem zrobic przywrocenie z opcji Powroc do punktu przywracania: … Wchodze tam a tam nie ma zadnego punktu przywrocenia !!

Co do ikony pokaz pulpit, to wpisz w notatniku:

[shell]

Command=2

IconFile=explorer.exe,3

[Taskbar]

Command=ToggleDesktop

i zapisz jako pulpit.scf

Sluchaj z tym sobie poradzilem … Dowcip polegal na tym ze nie mialem wlaczonej opcji “Pokaz pasek Szybkiego uruchamiania” we “Wlasciwosciach paska zadan i menu START” … Odnalazlem to i zrobilem skrot na pasek - pokazal sie - bo tylko w taki sposob te skroty mozna zrobic … Ale zrobilem to przeciagajac ikone pulpitu z PULPITU … ktory jak pisalem tu sie znalazl Tylko bol polega na tym ze nie jestem pewien czy “wyrywajac” ta ikone z jakiegos tam folderu nie przenioslem na pulpit jakis zapisow programowych ktore podczas ponownego zaladowania systemu nie odnajda ich w odpowiednim miejscu … Tu sie nie znam jestem laikiem programowym … dzieki Ci za odpowiedz … Moze jescze cos podpowiesz … Strach d** sciska sie restartowac …