Henry w barcelonie - co o tym sądzicie?

ponieważ to jest dział “na luzie” to pozwolę sobie zadać takie pytanie.

jak wszyscy wiemy henry przeszedł z Arsenalu do Barcy . co o tym sądzicie? myślicie że Arsenal będzie tak dobry jak przedtem?

czekam na wasze posty

Przecież Arsenal nie był wcale taki dobry, nie spełniał oczekiwań kibiców. A Wenger na pewno znajdzie jakiegoś zmiennika Henry’ego.

I swoją drogą dobrze, że wybrał Barcelonę tutaj sie nie zmarnuje i przy okazji Barcelona zmieni swój styl gry (tzn taktyke na 4-4-2)

Jak dla mnie transfer BOMBA i to tylko za 24 mln euro!

Valdes

Zambrotta

Chivu (?)

Puyol (Thuram, Marquez)

GIO

Iniesta

Deco (Xavi)

Messi

Ronaldinho

Eto’o

Henry

(4-4-2) :gool:

ale henry to cały motor napędowy arsenalu

Zrobil fatalną sprawe… Barca klub który zniszczy go powinien zostac w arsenalu, Ronaldinho taki niby super gracz i jak gra teraz??

Moim zdaniem powinien zostac tam mial najlepsze chwile powinien powtórzyć Historie Bergkampa

Kiedyś tak… teraz już nie tak do końca, przecież nie jeden Henry jest na świecie. Może Torres… zobaczymy.

też tak myśle . spali się w barcelonie

iwa nike nie napisałem tak :!: to: Grzechuzioom.

iwa nike , ale wytłumacz dlaczego się spali! Bez argumentów to wiesz…

Moim zdaniem Henry wkomponuje się w cały zespół Barcy. Jest to tak utalentowany zawodnik że w każdym klubie dałby sobie rade. I nie wydaje mi sie, że się “spali”.

—===Visca el Barca===—

no nic tak jest juz w tym fachu Henry odszedł ale Arsenal ma tradycje i znajdzie godnego następce Henrego a Barca cieszy sie z zakupów bo odbije na tym krocie i w następnym okienku transferowym czy czym kol wiek dy będzie okazja pozyska następna gwiazdę i znów będzie trzepać kasę dla wszystkich tak to juz jest no i będzie bardzo mocna ale nie na samych gwiazdach sie drużyna opiera :slight_smile:

ramirez1 warto wspomnieć, że Barca kupuje Chivu i Abidala (przynajmniej chce kupić) i ponoć jeszcze jeszcze jakiegoś jeszcze, powinni kupić zastępce Valdes’a (nie mówie o Jorquera)

Dobrze, że przeszedł do Bracy.

hehe jednak okazji nie będzie miał :stuck_out_tongue:

Przecież Thierry jakiś czas temu zastrzegł, że dopóki w arsenalu będzie Wenger - on zostanie.

Ponieważ trener nie przedłużył kontraktu - Henry odchodzi ^^

Zauważcie, że Arsenal ma bardzo dużo młodych zawodników,a jest to ogromny plus.

Barcelona słaba nie była przed przyjściem Henry’ego .

Wyjdzie im to na plus, bo słabiutki Gudjohnsen nie nadaje się na partnera Eto :stuck_out_tongue:

filmik, w którym widać starania reszty drużyny i marnowanie sytuacji przez Ediura ^^

Gudjohnsen jakby nie nadąża za tempem akcji Barcelony - jest za wolny. Henry jest idealny - szybki, wspaniała technika, drybling no i wykończenie ma bardzo dobre. To dopiero będzie drużyna :slight_smile:

Niech kupią dudka ako następce Valdesa :lol:

a tak w ogóle to Henry będzie grał bardzo dobrze w Barcelonie.

Ogolnie barca już nigdy nie wygra LM poprostu ta sa cienasy i z niektorych zawodnikow robia bagno Henry zobaczycie straci forme

Uważam, że Henry zrobił dobrze bo się marnował w Arsenalu, The Gunners nie zaliczali się do czołówki Premiership, a Barca zawsze walczy o pierwsze miejsce, co do wkomponowanie się w zespół to wkomponuje się idealnie, ma technikę, szybkość, drybling, czyli to co w Hiszpanii najważniejsze.

Arsenal nie zastąpi w pełni żadnym transferem Henriego, na takiego zawodnika długo se jeszcze poczekają.

Z jakich? Napisz koleś! Nie znasz sie na piłce a wypisujesz to jakieś farmazony! Następny potomek Neo! :evil:

Henry w barcie, to naprawdę bardzo dobry transfer.

Thierry się tam jeszcze bardziej rozwinie.

Frank Rijkard postawi teraz na ofensywny football.

Moim zdaniem wielkie talenty w barcie jeszcze bardziej się rozwijają.

Najwięszkszy zmarnowany talent według mnie to David Beckham.

Jak grał jeszcze dla “czerwonych diabłów” to gra jego mnie zadziwiała.

Gdy znalazł się w Realu, to już nie ten sam piłkarz, nie wiem co mu się stało, możliwe, że pieniążki mu w głowie przewróciły lub stracił zapał.

Pzdr

:hahaha:

tiaaa. gra za ośmiu :rotfl: jak szybko przyszedł tak szybko :aniol:

ps.

sin comentario !!

frank zawsze stawiał na ofensywna piłkę wiec o czym ty piszesz ??

xulu i z czego sie dresz?! Za za ile go kupili?! 24 mln.

A ty o czym piszesz?

Arsenal bez Henry’ego to jak komputer bez procesora ;]