Heroes III przez internet

Hiho.

Próbowałem grać w te herosy złota edycja przez internet poprzez gamespy ale ja się nie mogę do kogoś połączyć ani nikt do mnie bo wyskakuje błąd http://i206.photobucket.com/albums/bb13 … 8/blad.jpg . Próbowałiśmy grać przez TCP IP ale gra nie odnajduje tego ip.

Wersje gry mieliśmy te same 3.2 Tylko że tamte osobo posiadają heroes complete edition a ja heroes gold edition.

czy to może być tego wina? ktoś pisał że nawet język gry musi być ten sam.

Jeśli chodzi Ci o grę tak tylko z kolegą, nie na serwerach z graczami to nie tylko Tobie nie działa. Ale wspaniale sprawdza się Hamachi :wink: też tak gram :slight_smile:

Ale rok temu normalnie grałem przez gamespy z innymi graczami. Tylko że wtedy miałem heroes complete edition a teraz mam heroes gold edition.

P.S Czy ludzie grają w heroes IV multiplayer?

GameSpy - nie mam pojęcia szczerze mówiąc, ja gram albo na zwykłej Heroes III Restoration of Erathia, albo na Złotej Edycji i jeszcze przez GameSpy nie grałem tylko zawsze z kuzynem przez Hamachi, ale o ile pamiętam faktycznie zawsze umawialiśmy się i odpalaliśmy tą samą edycję gry, więc może o to chodzi.

Co do H4 - dla mnie to paskudna gra :? zdecydowanie wolę trójkę i ew. dwójkę - ta też ma swój klimacik :smiley: piątka też nie jest zła, ale trójka moim zdaniem jest naj naj ;]