HEUR:Trojan.Win32.Generic na win 7 x64

Jak w temacie Kaspersky umieścił zainfekowane pliki D:\Aion\bin32\aion.bin D:\Aion\bin32\cryssystem.dll D:\Aion\bin32\game.dll D:\Aion\bin32\game.dll.P-A-T-C-H-E-D D:\Aion\bin32\cryssystem.dll.P-A-T-C-H-E-D w kwarantannie. Po usunięciu ich za 1 razem byłem zmuszony do zainstalowania gry od nowa ale wirus wrócił znowu. Combofix pod win7 nie chodzi sprawdzałem kilka wersji

log z OTL

http://www.wklejto.pl/77644

A czy zdajesz sobie sprawę że gdybyś miał legalną grę to nie było by takiego problemu

A nie wiem czy Ty sobie zdajesz sprawe, ze Aion jest gra MMORPG ?

i tak czy inaczej jesyt gra legalna…

Podobny problem miałem kiedyś z World of Warcraft. KIS 2011 rozpoznawał w wow.exe wirusa (dokładnej nazwy nie pamiętam) więc problem tkwi zdecydowanie w pakiecie KIS (choć może się mylę?).

Oczywiście WoWa miałem pobranego legalnie przez Blizzard Downloader. Czysto i legalnie.

No więc dowiedziałem się iż dany problem tkwi w takim programie jak Xdelta.exe którego opis udało mi się wyszukać i to czego się dowiedziałem

Coś takiego siedzi w Nclauncherze byłem w szoku że Ncsoft używa czegoś takiego do updateowania swoich gier usunołem ten plik i jak narazie nic nie krzyczy o wirusie. Mam nadzieje że to sie przyda innym ludziom którzy używaja Nclaunchera