Heyah czy to błąd?

Witam posiadam telefon w sieci Heyah.

Jestem zadowolony z tej sieci, i nioe wstydze sie jej :slight_smile:

A teraz przej ć my do rzeczy, konkretnie chodzi mi o stan konta

SMS-3grosze

np.

mam stan konta 20.00zł wysyałam smsa do heyah za 3groszke i mam 19.98

a jak mam

np. 20.01 wysle to mi kasuje 19.98

mam 10groszy kasuje za 2grosze

mam na kacie 2 grosze nie powinno juz wysłac smsa a jednak wysyła za 2grosze mam 3 groszke kasuje za 3grosze. Rozumiecie mnie trosze czy to jakiś błąd wszedze powino kasowac po 3gr a nieraz po 2 kasuje jak np 10 i kasuje do 8

no czasem tak się dzieje :] ale nie wiem w czym problem skoro zżera mnie kasy :roll: :stuck_out_tongue:

powinieneś sie chyba cieszyć skoro możesz wysyłać esy taniej niż podano w oficjalnym cenniku (szkoda że tp się tak nie zdarza :P:)

System Heyah jest zawodny. Dla “nas”, to tylko się cieszyć. Słyszałem posobne głosy z takimi “problemami”, jakie masz Ty.

ja tez slyszalem o tym szczegolnosci w rozbnierznosci cenowej smsow od 2 do kilku groszy :smiley:

Ale te eski to tylko do Heyah są? Cyz do innzch też?? Bo ja się nie orientuje! Bo mam POPKA 5 lat! :smiley:

mateo ja rozumuje to w ten sposob ze cena danego smsa jest podana jako cena brutto wiec z podatkiem odejmujac ten podatek wyjdzie cena rowna 2gr i cos tam po przecinku wiec aby wszystko sie wyrownalo sms co jakis czas sa za 2gr a czasami za 3gr nie wiem czy mnie ktos zrozumial ale to wedlug mnie najbardziej realne wytlumaczenie

powiem to tak to jest co drugi sms jest tanszy o 1 grosz :slight_smile: erze tez tak mialem, i niesadze zeby to byl problem :smiley: :roll:

bilo22 ma jak najbarziej rację… nawet kiedyś z kumplami liczyliśmy to… bo gdzies przechwyćilismy co który zabiera mniej… z smsami po za siec jest tak samo :stuck_out_tongue:

  1. Nie na temat

  2. Pisz wolniej.

Post :arrow: Kosz