Heyah, Tak Tak czy jeszcze cos innego?

Mam do was pytanie. Nie mam komórki(dzwonie z kompa), ale chciałbym kupic. I mam pytanie co mam wybrać(telefon na karte). Nie mam na mysli konkretnego modelu ale siec. Chce jak najmniej placic na miesiac. Najlepiej kupic zdrapke za 50 zl i zeby byla na rok. Czy jest taka mozliwosc? W jakiej sieci jest najtaniej. W heyah z tego co patrzałem jest 50 zł na 3 miesiace. Czy jest gdzies taniej?

szczerze to sie jeszcze z taka oferta nie spotkałem

Ps. Takie rzeczy to tylko w erze :stuck_out_tongue:

Raczej wszędzie jest podobnie ze zdrapką za 50 zł. A w tej chwili najlepsze oferty mają POP, Simplus i Heyah.

Z tego co napisałeś zrozumiałem, że będziesz mało dzwonił, tak więc wydaje mi się, że lepiej jakbyś pozostał przy kompie, w plusie jest oferta telefon za zł. ale musisz regularnie co miesiąc zasilać konto conajmniej 30 zł, tak więc odpada, w innych to (chyba) nie kupujesz telefonów, tylko same karty.

ja zaproponowalbym ci popa smsy za grosz do orange 3 wybrane numery do ktorych dzwonisz 15 gr za min naliczanie sekundowe i wiele innych ciekawych promocji

to się zgadza tylko że jeżeli kupisz nowy starter to masz najpierw 1 numer, a kolejne dopiero po kilku miesiącach, ale można też kupic pakiet za 6 zł i tam masz 20 min do orange i stacjonarnych lub za 12 zł to się ma 40 min.