Heyah znowu obniża

(inż. Piniol) #1

Od 7 lutego smsy w sieci mają kosztować jedyne 3 grosze (brutto) :slight_smile:

ciekawe czy to będzie stała cena i czy zmianie ulegną również ceny do innych sieci :slight_smile:

(Bambit) #2

A to będzie dotyczyć tylko nowych użytkowników czy starych też ??

(inż. Piniol) #3

dotyczy wszystkich, i nie trzeba nic robić, po porstu z dneim 7 lutego cena spada do 3 gr

(Mk922) #4

hehehe... to idea zrobi zaraz SMSy za FREE (oby) !!

(Damian) #5

No nieźle szaleją :shock:

No jasne... może Ci jeszcze zaczną dopłacać :lol: :wink:

(Frixi) #6

To może jeszcze by pomyśleli o MMS'ach i GPRS !!

(Canaletto) #7

jak z takiej sumy można wyciągnąć podatek VAT ?? :smiley:

(Patricko) #8

Gdyby nie Heyah to bys dalej placil krocie za jednego sms w Pop'ach czy innych team paczkach :wink:.

Weszla na rynek i dala popalic pozostalym siecia, ktore nie mialy wyboru jesli chcialy nie stracic klientow.

Dzekujcie Heah ze weszla na rynek.

Oby wiecej takich.

(Damian) #9

Ale trzeba przyznać,ze reklamy to mają specyficzne :shock:

(Patricko) #10

Pan Bogdan i jakas Heyah banana.

W/g kazdy gosc symbolizowal pozostale sieci, ale Heyah banana chyba wiadomo kogo symbolizuje ( jesli o to chodzi ) :? :shock:

Nie wiem o co chodzi.

(Damian) #11

No o to że 7 lutego ceny smsów zostaną obniżone do 3gr w sieci.

(Patricko) #12

No to wiem czytajac juz wyzsze posty :wink: :stuck_out_tongue:

Ale chodzilo mi o tych gosci.

(Frixi) #13

Strone www też mają specyficzną :shock:

A jeżeli chodzi o to że Heyah dała popalić innym no oki zgoda ale przepraszam podobno Heyah jest skierowana do ludzi modych (tak sami twierdzą) i to właśnie ta grupa ludzi chciała by wysyłać np. MMS'y sory ale plus wprowadził już UMTS !!

(inż. Piniol) #14

z niepotwierdzonych informacji mają być też niedługo wprowadzone MMS'y :wink:

i rzeczywiście dziękujcie Heyah bo przez nich spadają ceny, i z nieoficjalnych informacji wiem że od maja być kolejna sieć, czekają tylko na koncesję :]

(Bartas Hols) #15

qrde 3 grosze to jest az za tanio. mimo ze heyah jest obecnie najgorsza siecia w polsce to i tak napewno teraz grono klientow im sie powiekszy po tej obnizce zwlaszcza jak od 7 lutego bede szaleli z reklamami;]

bogdan z osiedlowego klubu spartakus, pan wlodzimierz i no i oczywiscie heyah banana:P - to sa dopiero goscie.

pozdro

(End1) #16

Pytanie: heyah obnia teraz stawki cen połączeń i sms-ów. potem prawdopodobnie pójdzie w jej ślady idea itd. A co z Erą? Nie chcę zmieniać numeru tylko dlatego, że Era zawsze ostatnia obniża ceny. Czy ma ktoś jakieś informacje na ten temat?

(Raadeek) #17

Czemu myślisz że idea nie zrobi za free. Era TT wprowadza od 7 lutego za darmo do jednej osoby

(Damian) #18

No właśnie :?

Era też będzie to musiała zrobić jeśli nie chce wypaść z obiegu... Takie prawo rynku.

(Pawel Uszynski87) #19

no i piszcie po ile u was te smsy w sieci :]

ja wysylałem przed 1:00 [w nocy :P] to zechlało mi 14 gr 8) moze to ta obniżka a ja się zawiodlem bo myślałem że będą po 3 albo źle mi zabrało kase a nie zdążyli jeszcze obniżyć ceny :stuck_out_tongue:

(Qbek50) #20

IDEA = 20 gr za smsa do wszystkich sieci