Heyah znowu obniża

w heyah jest już po 3 grosze

Era zadziała natychmiast:

Zastanawiam się czy mi sie to opłaci,jak myślicie ??

U mnie esy do wszystkich sieci są po 22gr.

bardzo śmiezne detektyw 997 :stuck_out_tongue: miałem na myśli użytkowników sieci heyah bo tego dotyczy temat :stuck_out_tongue:

a ty się nie chwal ż emas zpo 20 groszy bo ja też mam a w sięci po 3 :stuck_out_tongue:

Jak zwykle wszystkie sieci teraz będą motać. To co Heyah daje praktycznie za darmo (bo co to jest 3 gr wewnątrz sieci) u innych tylko do jednego numeru i za to trzeba zapłacić 9 zł) a w hejce za te 9 zł mamy 300 smsów do każdego wewnątrz sieci. Chyba rachunek prosty.

No to super juz od dzisiaj mam 3 gr :smiley:

Cikawe jaka bedzie na to odpowiedz innych sieci

Nie zapominajcie, że Heyah jest submarką Polskiej Telefonii Cyfrowej :slight_smile:

Ale nieźle wyjechali z tymi cenami. Czekamy na kontratak.

niezapominamy :stuck_out_tongue:

i wiemy ze jest ona właścicielem heyah zarówno jak ery więc wiemy też że mmsy i gprs etc to wielka ściema… poprostu nie chcą tego wprowadzić a nie próbują coś zrobić … a niby czyste zasady bez ściemy :?

PS

kiedyś słyszałem że heyah to policyjna sieć i śmigają dilerów etc :stuck_out_tongue: ale jakoś mi się wierzyć nie chce :roll:

Jako że zbliżają się urodziny Heyah (15 marca) planowane jest wprowadzenie MMS’ów oraz rozważana jest możliwość obniżenia cen połączeń telefonicznych, oczywiście info nie potwierdzone :wink: A że to sieć policyjna to :lol:

A ja słyszałem że Sami swoi jak sama nazwa wskazuje to sieć agentów SB, Plusa opanowały prostytutki i alfonsi, a za pomocą sieci IDEA kler łączy się ze św. Piotrem :hahaha:

Większych bzdur dawno nie słyszałem 8) 8) 8)

no ja też ale ktoś tam się upierał bo jego znajomi dilerzy, którzy “niestety” już wypadli z obiegu :smiley: mieli w heyah :stuck_out_tongue:

a ja z resztą napisłem że w to ne wierze poprostu napisałem jako ciekawostke :stuck_out_tongue:

a niekiedy podobno zrzera 2grosze!

Dobrze by bylo zeby zawsze tak bralo :lol:

tez zauwazylem… a poza tym to już wcześiej zdażało się że zamiast 20 zabierało 19 albo zamiast 15 - 14… ciekawe czemu?

pomyślałem że to zalezy od paodatku VAT bo z watem sms kosztuje np niecałe 15 gr wiec po jakims czasie dla wyrównania zabiera 14 :lol: