Hibernacja, wstrzymanie restart - problem

Po naprawie płyty głównej (Asus A8V VM SE) po niedziałającym panelu przednim USB i Audio nie mogę hibernować ani wstrzymać komputera pracującego pod systemem Vista Home Premium 32. Nie pomogła dwukrotna już reinstalacja systemu, ani komenda “powercfg -h on”. Dział techniczny Asusa stwierdził, że nie zapewnia wsparcia dla tej płyty i dla systemu Vista. W wyniku hibernacji lub wstrzymania komputer sam się restartuje. Proszę o pomoc ponieważ już nie mam pojęcia co robić.

spróbuj na windows xp, jeśli sytuacja się powtórzy - reklamacja

moja tez tak czasem robi… zamiast hibernacji to sie restartuje.

Może Masz bluescreeny, tylko za szybko znikają i o tym nie wiesz?

Aby BSOD pozostał na ekranie, wejdź do panelu sterowania->system->zaawansowane->uruchamianie i odzyskiwanie->ustawienia->odznacz automatyczny restart po awarii. Napisz na forum, jaki kod błędu został wygenerowany oraz jaką podano przyczynę.

Aby dowiedzieć się więcej, czego dotyczył bluescreen, odczytaj plik DMP. Zrób to wg tej instrukcji :arrow: Klik

Sprawdź rozwiązanie w linkach: KLIK

Jeżeli nie rozwiążesz problemu, to daj raport na forum wg tych zasad :arrow: viewtopic.php?f=16&t=253052

Sprawdź teraz, czy są jakieś pliki DMP.

Żadne bluescreeny się nie pojawiają, nie znalazłem też żadnych plików DMP. Wspomnianego raportu jeszcze nie zrobiłem.