Hidden & Dangerous 2 - problem z połączeniem

Witam

Mam bardzo irytujący problem - wczoraj kupiłem w realu gierkę Hidden & Dangerous - antologia. Znajduje się tam druga odsłona tej super gry. Kupiłem ją specjalnie po to, aby móc pograć przez neta z kumplem, gdyż nie da się połączyć na pirackim cd-key’u a wyobraźcie sobie moje zdziwienie gdy podczas próby połączenia wykakuje komunikat “NIEPOPRAWNY KLUCZ CD”! Zupełnie taki sam jak podczas próby połączenia się na piracie. Ktoś ma może jakiś pomysł o co chodzi?

Musisz znaleźć w rejestrze systemowym klucz od gry i duże litery zamienić na małe.

Znalazłem tą podpowiedź na stronie Cenegi. Już przy instalacji wpisywałem serial małymi literami - w rejestrze jest on również w ten sposób wpisany i nadal nic… To także nie kwestia portów… Sam już nie wiem co to może być. Czy to możliwe, że jakiś pirat podszył się pod mój cd-key?

Ja też wpisywałem cd-key małymi literami a mimo to w rejestrze zapisany był wielkimi.U mnie po zmianie mogę normalnie grać przez internet.

Też możliwe.Napisz do pomocy technicznej mają obowiązek ci pomóc.

Chyba nie mam wyjścia i faktycznie będę musiał skontaktować sie z serwisem Cenegi. W każdym razie dzięki za pomoc teraz przynajmniej wiem, że to niezbędne :slight_smile:

Pozdrawiam

To zrób to telefonicznie. Pomimo tego że chwalą się, że na maile odpowiadają w ciągu 7 dni, ja na odpowiedź czekam już ponad 6 miesięcy :x