HighId

Jakie musze miec ustawienia zebym w Emulu mial HighId…bo od nikog mi nie chce zasysac(pytam na jakie porty przekierowac i czy to ewentualnie dziala)

o ile wiem to musisz mieć zewnętrzne ip żeby mieć high id!! jeżeli masz lan to zgłoś się do admina!! (może będziesz miał więcej szczęścia niż ja) ale emule z low id też nieźle ssa!! :slight_smile: wiem po sobie!! musisz być baaardzo cierpliwy! pozdrawiam!!

Wcale nie trzeba być baaaaaaaaaaaardzo cierbliwym, wystarczy być bardzo cierpliwym. Zgadzam się, że mułek dobrze ciągnie na LowID, wystarczy tylko odpowiednio pogrzebać w ustawieniach [ewentualnie mozna zainstalować moda].

P.S. Jacob’s nie mylisz się trzeba mieć zewnętrzne IP żeby mieć HighID

jeśli tak to co trzeba zrobić zby bez zewnętrznego IP mieć highID

o ile mi wiadomo nie ma takiego manewru!! jeżeli uda ci się takowy wynaleść to daj znać !!

Jedynym sposobem na uzyskanie HighID jest wykupienie zewnetrznego IP, bo z reguły takie coś jest płatne :?

Niewiem jakim cudem eczoraj zalogowałem się na pewien serwer ico patrzę a tu HIGHID nie ryzykując zostawiłem kompa na noc dziś rano kiedy go włączyłem HIGHID się trzymało ale komp mi się zawiesił i musiałem zresetować po restarcie zalogowałem na ten sam folder i kupa LowID :frowning: :frowning: :frowning: :frowning: :frowning: :frowning: Jak to się stało że tak długo mi się tzrymał HIGH ID

Miałes fake HighId czyli fałszywy. Takie ID nic Ci nie pomaga jeżeli normalnie masz Low, czasem nawet przeszkadza w transferze.

Jakie FAKE ID

po pierwsze jak to poznać

po drógie za karzdym razem kiedy loguje się do pewnego serweru mam high ID zawsze 24 H hehe