HighId


(Pb121) #1

Jakie musze miec ustawienia zebym w Emulu mial HighId...bo od nikog mi nie chce zasysac(pytam na jakie porty przekierowac i czy to ewentualnie dziala)


(Duch) #2

o ile wiem to musisz mieć zewnętrzne ip żeby mieć high id!! jeżeli masz lan to zgłoś się do admina!! (może będziesz miał więcej szczęścia niż ja) ale emule z low id też nieźle ssa!! :slight_smile: wiem po sobie!! musisz być baaardzo cierpliwy! pozdrawiam!!


(Sprycjan) #3

Wcale nie trzeba być baaaaaaaaaaaardzo cierbliwym, wystarczy być bardzo cierpliwym. Zgadzam się, że mułek dobrze ciągnie na LowID, wystarczy tylko odpowiednio pogrzebać w ustawieniach [ewentualnie mozna zainstalować moda].

P.S. Jacob's nie mylisz się trzeba mieć zewnętrzne IP żeby mieć HighID


(Www Rodzynek) #4

jeśli tak to co trzeba zrobić zby bez zewnętrznego IP mieć highID


(Duch) #5

o ile mi wiadomo nie ma takiego manewru!! jeżeli uda ci się takowy wynaleść to daj znać !!


(Sprycjan) #6

Jedynym sposobem na uzyskanie HighID jest wykupienie zewnetrznego IP, bo z reguły takie coś jest płatne :?


(Www Rodzynek) #7

Niewiem jakim cudem eczoraj zalogowałem się na pewien serwer ico patrzę a tu HIGHID nie ryzykując zostawiłem kompa na noc dziś rano kiedy go włączyłem HIGHID się trzymało ale komp mi się zawiesił i musiałem zresetować po restarcie zalogowałem na ten sam folder i kupa LowID :frowning: :frowning: :frowning: :frowning: :frowning: :frowning: Jak to się stało że tak długo mi się tzrymał HIGH ID


(Sprycjan) #8

Miałes fake HighId czyli fałszywy. Takie ID nic Ci nie pomaga jeżeli normalnie masz Low, czasem nawet przeszkadza w transferze.


(Www Rodzynek) #9

Jakie FAKE ID

po pierwsze jak to poznać

po drógie za karzdym razem kiedy loguje się do pewnego serweru mam high ID zawsze 24 H hehe