HijackThis- problem z partycjami!

Przeczytaj te tematy. Popraw tytuł oraz posty z logami, inaczej wyciągnę konsekwencje.

viewtopic.php?f=16&t=66889

viewtopic.php?f=16&t=253052

otwórz notatnik i wklej

Z menu Notatnika -> Plik -> Zapisz jako -> Zmień rozszerzenie z .txt na wszystkie pliki -> zapisz pod nazwą Fix.reg

Uruchom ten plik, uruchom ponownie komputer

usuń ręcznie folder C: \Qoobox , usuń instalkę Combofix z dysku.

Przeczyść komputer Ccleanerem

Wykonaj optymalizację autostartu

Wyłącz i włącz przywracanie systemu na wszystkich dyskach. Instrukcja

Przeskanuj obszar mojego komputera http://www.kaspersky.pl/virusscanner.html (uruchom przez IE) Daj raport z niego na forum

lub

Dr.WEB CureIt!

nimoge isunac tego Qoobox wystepuje jakis błąd :frowning:

zrób pozostałe kroki

:slight_smile:

mam kłopot z optymalizacja systemu a mianowicie nie moge znalesc pliku update w java plug-in.

nimoge usunac autostrat moze powienienem odfajkowac tylko do odczytu wtedy to sie uda?PS. mam poprostu usunac ten folder bo nieznalazłem tych wersow kyore były podane w instrukcji wogołe tam sa tylko za pliki ??

to o jezykach zrobiłem :smiley:

Start >>> Uruchom >>> msconfig >>> w zakładce Uruchamianie wyłącz te wpisy.ok ale ja ich niemam az tylu i chyba zadnego z tej listy nieznalazłem u siebie jest opcja usun wszystkie mam to zastosowac??

niemoge znalesc tego przypominacza :frowning:

Real & Quick Alternative to mysle ze uda mi sie załatwic :slight_smile:

Alexę HJT-niewiem co to i niemoge znalesc.

pod linkiem podane jest większość wpisów które można usunąć ty nie masz szukać u siebie wszystkich wpisów z linku tylko sprawdzić czy te twoje znajdują się na tamtej liście

Panel sterowania >> opcje regionalne i językowe >> języki >> zaawansowane >> zaznacz Wyłącz zaawansowane usługi tekstowe

wpisy możesz usunąć w HijackThisie

uruchom HijackThis >> odszukaj wpisy które figurują na liście z linku zaznacz i usuń

(włącz HijackThis >> Do a system scan only >> w oknie programu pokaże się log >> zaznacz kratki przy podanych wpisach >> klikasz Fix checked

)

:slight_smile: