Hijacthis

(Jaceks7) #1

Witam,ostatnio zapuściłem sobie kompa programem hijackthis.W sumie nic mi nie wykrył.

Wykasowałem takie pozycje:

O8 - Extra context menu item: Download using FlashGet - C:\Program Files\FlashGet\jc_link.htm

O9 - Extra button: FlashGet - {D6E814A0-E0C5-11d4-8D29-0050BA6940E3} - C:\PROGRA~1\FlashGet\flashget.exe (file missing)

O9 - Extra 'Tools' menuitem: &FlashGet

Później na jednym z forum wyczytałem że te wpisy są w porządku ale juz było po fakcie.Czy te klucze są koniecznie czy tylko w razie posiadanie programu FlaschGEt??Czy one są w jakiś sposób zpokrewnione z systemem??(dodam że FlachGet-a dawno nie posiadam)Za odpowiedzi dziękuję,pozdrawiam serdecznie.

(Xiao19) #2

Jesli niemasz Flashgeta to czym sie martwisz ,wszystko jest dobrze jak zainstalujesz go spowrotem bedziesz miec znowu te wpisy wiadomo jest ze programy typu Flashget czy NetAnts naganiaja szpiegow i tym podobne chodz niegrozne paskuctwa ;oczywiscie program Hijackthis je wykryl ,niemasz co sie martwic wszytko jest ok tak to jest program pomaga ci zassac plik ale nagoni szpiega i trza sie go pozbyc np. Ad-aware czy Hijackthis i znowu wszystko gra :wink:

(Adarek) #3

Radzę odinstalować Flashget albo kupić pełną wersje .To nie są nie grożne szpiegi tylko odwrornie. Łaczą sie z netem bez twojej wiedzy i samoaktualizują sie co wyszło z logu. Jesli wymyslą sposób omijania antyszpiegów to ich nie wykryjesz. :smiley: