"hill climb racing" PC (klikanie 2 miejsca w jednym czasie)

Witam, gram w taką mini gierke na androida "hill climb racing ", na komputerze za pomocą emulatora “blueStacks” nie stety jest to jeszcze wesja beta i problemy z przełożeniem sterowania nie są rozwiązane, i można używać tylko myszki co równoznacznie wyklucza klikanie 2 dwa miejsca naraz.

Gra polega na prowadzeniu samochodzika za pomocą wciskania 2 klawiszy na ekranie “gaz” i “hamulec” ktore są rozmieszczone w przeciwnych dolnych rogach ekranu . Problem polega na tym że prowadzenie samohodzika wymaga bardzo szybką zmiane między wciskaniem hamulca i gazu na ekranie ( co w przypadku samrtfona lub tabletu nie sprawia problemu). Przy użyciu myszki jest to bardzo trudne wrecz nie możliwe przy wyższych poziomach, ponieważ najpierw trzeba kursorem przelecieć cały ekran i jeszcze trafić.

Zwracam sie do was o jakieś rozwiązanie poprzez które mogłbym trzymając gaz w jednym rogu, bardzo szybko przenieść kursor w drugi róg. Dobrym rozwiązaniem były by 2 kursory na ekranie w dwóch rogach i jeden aktywował by się standardowo lewym przyciskiem myszy a drugi kursor prawym ale nie wiem na ile to jest możliwe.

Mam nadzie że dobrze to wytłumaczyłem i ktos znajdzie rozwiązanie.

Pozdrawiam wszystkich i z góry dziękuje, mając nadzieje że ktos wytęzy umysł.

Poniżej link obrazujący problem

https://www.google.pl/search?q=hill+cli … B383%3B230

można podpiąć pod usb czy inny port zestaw kierownica + pedały i wtedy pokombinować z kalibracją. Nie wiem tylko czy emulator to obsłuży, ale spróbować nie zaszkodzi.

Ja też mam grę na Windows 8 Pro tylko że mi się gra hill climb racing samo mi się usuneła i muszę zrobić od nowa. A wiesz że BlueStacks App Player jest oparty na Androidzie 2.3.4 w urządzeniu I9100 czyli Samsung Galaxy S 2!