HiS Radeon 2600 Pro 512mb AGP problem z sterownikiem ekranu

Witam

Maam problem z w/w kartą otóż wcześniej miałem radeona 9550 wymieniłem karte odinstalowałem stare sterowniki,włożyłem nową karte i występuje kłopot z sterownikami po pierwsze żadne nowe omegi ani catalysty z nią nie działają a z oryginalnymi też występuje kłopot otóż kiedy dochodzi do końca instalacji sterownika ekranu komputer dostaje jakiejś dziwnej zawieszki wygląda to tak jak w trybie awaryjnym ekran gaśnie jest czarny a u góry po lewej stronie miga sie kreska :confused: Prosze o pomoc nie wiem jak zainstalować tą karte próbowałem wszystkiego :frowning: Pozdrawiam mój system to win xp professional

Działają najnowsze Omegi, ale trzeba je instalować poprzez Menedżer Urzadzeń.

Włączasz normalną instalację Omeg do np. folderu C:\Program Files\Omega Driver, a nastepnie w Menedżerze Urządzeń aktualizujesz sterownik karty graficznej wskazując folder gdzie są rozpakowane Omegi. Sam walczyłem z tą kartą kilka godzin. :frowning: Przed instalacją sterowników karta powinna być rozpoznana przez system jako Standardowa VGA.

EDIT 2007-01-06:

Udało mi się zainstalować stery z płyty dołączonej do karty. Najpierw odinstalowałem wszystko co było związane z kartą. Następnie w trybie awaryjnym usunąłem z dysku wszystkie pliki, których nazwa zaczynała się na “ati”. Przeczyściłem komputer programem Registry Cleaner i wszystko działa.

Jedyny problem, to poniższy komunikat w podglądzie zdarzeń:

System ACPI BIOS nie zawiera przerwania dla urządzenia w gnieździe PCI…,

ale on występuje na wszystkich sterownikach.

Na takie komunikaty niby pomaga uaktualnienie BIOSu, ale BIOS mam najnowszy dostępny (rok 2004).