Historia o miłości

Witam wszystkich. Skoro to kategoria na luzie chciałabym Was poprosić o pomoc w tworzeniu pewnej histori. Od razu przejde do sedna. Bedzie to prezent na 35 rocznice pożycia małżeńskiego dla moich rodziców. Chciałabym stworzyć historie od początku ich poznania poprzez slub narodziny dzieci wspolne imprezy … i tak aż po dziś dzień. Zdjęc z tych okazji mam naprawdę dużo ale potrzebuję ubrać to w komentarze typu była sobie Stasia i był Nel poznali się pokochali i tak dalej. Jeśli ktoś jest w stanie ułożyć taką rymowankę czy historyjkę będę bardzo wdzięczna. Mam nadziję że sam pomyśł opisałam dobrze i że zrozumiecie o co mi chodzi. Pozdrawiam

Dobra, zacznę…

Wcale nie tak dawno temu…

Heheh. Ciekawy pomysł.

…bo [data ślubu] dwoje kochających się ludzi zdecydowało, że od teraz, wszystko przechodzić będą razem…

nie, bo kazde zdjecie wymaga komentarza osobistego, czyli musi byc subiektywny… ciezko wymyslec cos banalnego, bo tak wypada - to ma byc prezent od ciebie, nie forum :roll:

ps. bedac rodzicem absolutnie nie chcialbym takiego ‘prezentu’… szczesciem, moje dzieci przynajmniej sie staraja 8)

Widzę że kolega słchodził Wasze zapały ale może ktoś dalej pociągnie :smiley:

Skoro chcesz podarować rodzicom na rocznicę ślubu sztampę …

Weź się wysil i wymyśl coś osobistego, skąd forumowicze mają znać twoją rodzinę i jej historię ??