Historia SYMBIOTA (Spiderman 3)

Słuchajcie. Kiedyś oglądałem całą serie serialu animowanego SPIDERMAN w TV po kilka razy :slight_smile: Ale było to wiele lat temu i uciekły mi epwne fakty z głowy.

Z kosmosu przybył SYMBIOT (czarne coś) i to weszło w Parkera :slight_smile: To każdy wie chociażby z filmu :wink: Ale czy ktoś z was pamięta BRATA SYMBIOTA zwanego “carnage” ?? Jest to cos podobnego to naszego SYMBIOTA tylko że czerwone. Wyglądał on mniej więcej tak:

http://www.trevorshp.com/artwork/carnage.jpg

Ale pytanie moje brzmi: skąd się wziął ten carnage ?? :slight_smile: Ja kolesia pamietam tylko za chiny nie mam pojęcia jaka jest jego historia.

Kojarze też że CARNAGE scalił sie z SYMBIOTEM i stworzyli jakiegoś mega pasożyta o kolorze połączonej czerwieni z czernią :stuck_out_tongue:

Przybliżcie mi proszę więcej szczegółów na temat czerwonego :stuck_out_tongue: :slight_smile:

:arrow: http://en.wikipedia.org/wiki/Carnage_%28comics%29

:slight_smile:

Morgen bardzo niewiele mi to mówi :?

Chodzi o to, że nie wiesz co to oznacza czy o coś innego?

Połączenie symbiota(wirus venom) z seryjnum mordercą Cletus Kasady

In polish prosze :slight_smile:

Wychodzi na to, że stworzył go Venom z pozaziemskich symbiotów.

I zobacz także post “Matek84”, bo to prawda :lol:

A czy kiedykolwiek venom połączył się z carnage ??

Cos tak mi sie wydaje że chyba tak :stuck_out_tongue:

P.S. na filmweb-ie czytałem o SPIDERMAN 4

Jeszcze jedno pytanko:

Jak się nazywała forma spidermana który dalej mutował??

Zwykły spiderman przemieniał sie w takieog potwora z wieloma oczami, pokrytego sierścią. Spiderman naświetlał się czyms u dr Connorsa żeby temu zapobiedz :slight_smile:

Złączono Posta : 09.05.2007 (Sro) 19:40

Wsio juz wiem :slight_smile:

Carnage - syn Venoma. Symbiot o barwie czerwono-czarnej. Narodził się w celi, którą Eddie Brock dzielił ze skazanym na dożywocie seryjnym mordercą, Cletusem Kasadym. Kiedy czarny symbiot przybył wyzwolić Brocka z więzienia zostawił w jego celi nasienie. Nasienie przekształciło się w dorosłego symbiota, który połączył się z Kasadym. Powstała z ich symbiozy istota znana pod imieniem Carnage stała się jednym z najgroźniejszych i najbardziej brutalnych przeciwników Spider-Mana. Chory psychicznie, czerpiący przyjemność z zabijania, Kasady wykorzystywał nadludzkie możliwości kostiumu do szerzenia rzezi na świecie. Potomek Venoma i Kasady stanowili bardzo zgrany duet. Carnage w przeciwieństwie do swojego ojca, nie miał wyrzutów sumienia ani przebłysków dobroci. Zawsze był bezwzględnym, wyzutym z uczuć sadystą - psychopatą. Z powodu inkubacji na Ziemi, różnił się również biologiczne od symbiotu Venoma.

Toxin - wnuk Venoma, syn Carnage’a. Pod względem siły przewyższa ojca i dziadka razem wziętych. Według słów Venoma jest setnym potomkiem w ich linii genaologicznej. Toxin różni się od swoich przodków dosłownie wszystkim. Ma barwę będącą połączeniem koloru Venoma i Carnage’a, nie posiada zdolności maskowania, nie wytwarza ruchliwych macek, potrafi zmieniać kształ swojego okrycia na twarzy. Wyróżnia go także zachowanie. Nosicielem Toxina jest wzorowy oraz wychowany na najlepszych zasadach moralnych policjant, Patrick Mulligan. Dobro tkwiące w Mulliganie, sprawiło, że Venom i Carnage zawarli sojusz w obawie przed Toxinem. Syn Carnage’a również narodził się na Ziemi. W przeciwieństwie do ojca ma jednak spore trudności w przystosowaniu się do nowego środowiska. Jest także niezmiernie ciekawy otaczającego go świata i zadręcza swojego nosiciela tysiącem pytań.

źródło: http://www.spider-man.pl