Historia w YouTube

Od czasu ostaniach zmian na YouTube, po kliknięciu w strzałkę rozwinięcia przy swoim nicku/nazwy profilu nie ma historii przeglądania.

Jest ona przykładowo po kliknięciu w Likes, po prawej stronie, na liście pozycja 2 od góry, jednak w liście historii nie mam wszystkich ostatnio przeglądanych filmów w tym w szczególności przeglądanych nie bezpośrednio na stronie YT.

Co zmienili, należy usunąć ciastka ?

Głupota totalna ta zmiana… jeśli teraz historia się zapisuje na komputerze użytkownika a nie w sieci…

///mam YuoTube 5 - HTML5 - to jest zapewne powód, nie mogę mieć na HTML5 historii przeglądania ??

Jesteś zalogowany na urządzeniach na których przeglądasz YT?

Tak - jestem.

A jakiś support/forum YT istnieje, bo tylko znalazłem tam linki to zgłaszania praw autorskich…

Nie wiem, ale klikam menadżer filmów i historię oglądania, która zresztą wyświetla mi się częściowo, za każdym razem, gdy włączę przeglądarkę i kliknę na YouTube,

mimo, że zaznaczyłem w opcjach internetowych - liczba dni trzymania historii - 0. Po każdym zalogowaniu, po czyszczeniu ciasteczek, zawsze na YouTubie pierwsze, co widzę to panel

i po lewej, jako drugie jest historia. Ale to moja zacofana IE8, pewnie tak odbiera, chociaż na ie9 mam tak samo. Logowanie na gmaila automatycznie loguje mnie na usługach google.

A masz HTML5 ??

Właśnie nie mam. Chrome frame tylko namieszało mi tak, że tydzień sprzątałem, bo wyświetlanie filmów zacinało nie tylko na YT, ale też na moim ulubionym wbijam.pl. Zmniejszałem rozdzielczość, przyspieszenie sprzętowe, zwiększałem stronicowanie, i jakoś wróciłem do wygodnego oglądania video. W ciągu godzimy na profilu przeglądarki potrafiło mi przybyć 340MB na html5. Teraz po dwóch dniach mam jakie 25MB historii przeglądanych stron. Wróciłem też do lepszej rozdzielczości. Google chrome frame miało duże foldery, nawet w ukrytym installerze siedziało to moje nieszczęście. Wiele wpisów z panelu nie dało się normalnie odinstalować. Była masa updaterów google i co chwila siadały wtyczki flaszowe. Według mnie trzeba mieć mocny sprzęt na html5.

Dodane 11.03.2013 (Pn) 21:33

http://vpx.pl/image/AzBZ