Historia

Jak zrobić, aby w IE w historii nie pojawiały się odwiedzone strony.??? Jeśli ustawię na 0 dni trzymania stron i, to i tak są… :slight_smile:

Opróżnij folder tymczasowych plików internetowych podczas zamykania przeglądarki - tę opcję musisz zahaczyć w ustawieniach IE ( Narzędzia|Opcje internetowe…|Zaawansowane ).

Dzięki!

Przycisk “Historia” w przyciskach standardowych (to ten pod menu :smiley: ).

Jeśli naciśniesz zobasz wszystkie odwiedzone strony (zależy na ile dni masz ustawione). Usuwa się poprzez kliknięcie PPM (prawy przycisk myszy) i “usuń”.

Chyba nie zrozumiałes mojego pytania :smiley:

Nooo… niewiem Pawek - chyba to nie jest antidotum na problem Jaśka. :?

Piszę z drżeniem serca, bo jesteś tu poważanym znawcą sztuki komputerowej i nie jest moim zamiarem podważać autorytet takiego guru. :lol: (nie ma w tym stwierdzeniu żadnych podtekstów - it`s true!)

Jezeli nie mam racji to najwyzej mnie wypunktujecie i sprowadzicie do parteru. :smiley:

Moim zdaniem Twój sposób pomaga redukowac tylko cookie (warto jeszcze zaznaczyć “usuń całą zawartość offline”) a i tak nie do końca, natomiast Historia zostanie nienaruszona. Jedyny sposób to: Opcje internetowe -> Historia-> Wyczyść historię (wtedy leci zarówno Historia jak i adresy z paska). Niestety jest to metoda post factum i doraźna, natomiast w żaden sposób nie mozna zapobiec automatycznemu rejestrowaniu odwiedzanych stron (czyli temu, o co prosił Jasiek). Z tego co mi wiadomo takiej opcji w IE nie ma.

Nie… Nie…

Masz rację, Droga Koleżanko (mogę chyba tak do Ciebie mówić :?: :roll:) :smiley: To mnie się coś popiep… :x :oops:

Aczkolwiek miałem nieodparte wrażenie, że ktoś mi o tym kiedyś mówił i nawet sprawdzałem i działało… Hmm… No nic - coś mi się pomerdało. Na razie najskuteczniejsza metoda, to ta Twoja. Do parteru Cię nie będę sprowadzał, bo mnie jeszcze zamkną za molestowanie i tyle będzie z mojego pisania na forum :smiley:

Więc szukam dalej, żeby przebić aktualną liderkę 8)