Home Premium czy Ultimate?

Witam. Czy Vista HP jest wydajniejsza od Ultimate bo przcierz ma więcej funkcji. Czy jest różnica . Dzięki :slight_smile:

A czy jest różnica z włączonym i wyłączonym aero glass :slight_smile:

Nie ma żadnej różnicy :stuck_out_tongue:

Testowałem każdą wersję, i wszystkie chodzą tak samo :slight_smile:

gregg89

Wystarczyło poszukać informacji o wymaganiach sprzętowych :slight_smile:

dla mnie bardziej wydaje byc lepsza HP dlatego ze jest tansza

ale ultmate ma troche więcej funkcji

ale oplaca sie HP

djarta

tu nie chodzi o wydajność majątkową :mrgreen:

djarta

Poza tym twój post nic nie wnosi do tematu wypowiedzi :slight_smile:

gregg89

Zalezy jak vista Ci pójdzie od sprzętu jaki masz :stuck_out_tongue:

Ultimate i premium maja chyba takie same wymogi. Obydwie wersje maja aero. Szczerze mowiac to jezeli to ma byc system do uzytku domowego to nie trac kasy na ultimate bo naprawde nie ma roznicy prawie zadnej. Ja mam ultimate a moja zona ma premium i tak sie sklada ze ona ma mniej problemow z tym windowsem niz ja mam ze swoim :stuck_out_tongue:

:x :x :x

wiesz jaka jest najlepsza wersja visty ?

taka ktora lezy w sklepie na polce i ktorej nikt niechce taka viste kocham :slight_smile:

http://www.microsoft.com/poland/windows/products/windowsvista/editions/choose.mspx?wt_svl=10033VHa1&mg_id=10033VHb1

Tu znajdziesz trochę informacji na temat różnic między wersjami Visty. Podał je producent. Osobiście miałem okazję testować Home Premium i…

no jest trochę ambarasu… w końcu to zupełnie nowa rodzina Windowsa i trochę czasu minie zanim się do tego przyzwyczaimy…

Ja osobiście nie mam sprecyzowanego zdania, bo Viste miałem 1 dzień do testowania :frowning:

Wygląd Visty rzeczywiście przyciąga a sama jego instalacja jest dość przyjemna i rzeczowa. Nie podoba mi się w niej na razie narzędzie defragmentatora dysków.

Pozdrawiam

Ultimate ma lepszy backup i szyfrowanie. To główne różnice. Jak dla mnie, oczywiście

Możesz rozwinąć tą pierwszą część? W czym lepszy jest backup w Viście Ultimate? :slight_smile: