Hosting zdjęć

Szukałem i na forum podobnego tematu nie znalazłem, więc piszę tutaj.

Poszukuję dobrego serwisu na zdjęcia (najlepiej bez ograniczeć rozmiarowych). Serwis ten musi mieć funkcję tworzenia albumów i możliwość wgrywania wielu obrazków za jednym razem. Ważne jest także to, aby serwis ten był raczej bezpieczny :slight_smile:

Odpada imageshack, fotosik, photo bucket, fotki.com :slight_smile: Czekam na propozycje (i tym samym proszę o pomoc ;))

Dlaczego ??

Przenoszę do odpowiedniego działu

Fotosik często się “wali”, na imageshack’a nie można wgrywać dużej ilości plików za jednym razem (pomijając programy do tego stworzone…) i nie ma możliwości robienia albumów. Photo bucket jest dość dobry ale każdą fotkę trzeba wgrywać pojedyńczo.

Pisząc “wgrywanie wiele obrazków” miałem na myśli coś takiego, że zaznaczam dowolną ilość obrazków bądź wskazuję folder na HDD i zdjęcia się uploadują. Na Fotki.com (na niektórych też) podając komuś linka ujawniam się, a tego nie zawsze chcę :wink:

Aha - serwis musi być bezpłatny :slight_smile:

Co przez to rozumiesz? :?

Mi od ponad pół roku jeszcze ani razu nie “nawalił”

Nieraz już tak było, że fotosik (nie tylko mi) odmawiał posłuszeństwa-albo nie można było wejść na stronę, albo zdjęcia się nie wyświetlały.

Dziwię się, że pierwszy raz o tym słyszysz.

Mi tylko 2 razy fotosik nawalił ale jak pytasz o albumy itp. to jednak polecam te strone :wink:

Chyba jedna z najlepszych :stuck_out_tongue:

Na fotosiku masz programik do tego --> Fotosik Manager

W życiu nie miałem problemów, a używam tego od jakiegoś czasu. Jak do tej pory działa wszystko dobrze.

Zresztą - wklep w google np. hosting obrazków etc. i wybieraj

Ja też nie. I też się dziwię