Hotfile.com czy mogę ściągać ciągle ten sam plik?

Witam!

Chciałem zapytać się czy z jednego IP mogę ściągać ciągle ten sam plik?

Napisane jest że punkty będzie naliczać jeżeli z jednego IP będzie pobierany ten sam plik wielokrotnie.

Mogę go ściągnąć np. 9000, razy, na dwa tygodnie?

proszę o odpowiedź, bo słyszałem że nie zapłacili komuś za to że ciągle ściągał swój plik…

wiem że to by im się nie opłacało, ale napisali przecież że można z tego samego IP ściągać wielokrotnie… no to wielokrotnie to i 90 000 000, razy wg. mnie

oczywiście chodzi o zarabianie na hotfile

I co zalozyles sobie konto po przeczytaniu mojego tematu??? :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

OK przejdzmy do rzeczy:

Probowalem, nie da sie tak robic, ja tylko raz sciagnalem plik (swoj) naliczylo… POtem jeszcze raz i juz nie naliczylo :expressionless: :expressionless: JA sprawdzalem… Mozna sciagac jeden na dzien (ten sam) a jak sciagniesz inny (w ten sam dzien) to Ci nie naliczy ;( :cry: :cry:

mi naliczyło 7 razy do tej pory, a podobno max do 15 można

Mam sposób i mógłbyś ściągać 5cio megowy plik tygodniowo 10 tys. razy i to bez premium, uwzględniając limity.

Tylko ze z tym czy tak można… wiadomo że to nie jest do tego zaprojektowane, ale gdyby można było…

Ale sciagales jeden plik? Ze Ci naliczylo 7???

tak jeden ściągnąłem 7 razy.

Chciałbym tygodniowo ściągać jeden plik od 10 tysięcy w zwyższ, tylko że pewnie inni też to wymyślili i wątpie by płacili jeżeli 100% ruchu będzie z jednego IP (no max ze 3).

ALe mimo to pisali że naliczane jest…

to mimo wszystko gdyby mieli płacić to by zbankrutowali, a czytałem przed chwilą o wypadku kiedy to ktoś ściągnął sobie plik 3 tysiące razy i plik mu usunęli i pieniążków nie dostał.

15 max jeden plik??? Ile zajmuje?

5,06MB.

ale co z tego, jak ja chce odpowiedzi na moje pytania :smiley:

Moesz go sciagac, ale mniej razy niz napsiales (cchodzi o te 9000 :lol: ) :-x :cry:

dlaczego mniej?, ja liczyłem na setki tysięcy na miesiąć :smiley: :smiley:

:o :o U mnie moge maks na jeden dzien 2 razy jeden plik, a niektore w ogole sie nie naliczaja jak sciagne :o :o :o

no to u mnie cały czas się naliczają…

tylko czy mogę tak dużo ściągać :frowning: wątpię by mi wypłacili, komuś nie wypłacili jak ściągnął ciągle ten sam swój plik…

na wypłatę trzeba go ściągnąć minimum 7500 razy.

Niestety… :frowning: :frowning: :frowning: Troche dziwny ten hotfile.com ;(

dziwny?

nie jest dziwny. Tylko czy tak można…

Dobra tam co mi 7500 razy, spróbuję :wink: :wink:

Raz kozie smierc czy jakos tak :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: POwodzenia

a dodam dla pewnych obliczeń że aby uzyskać minimalną wypłatę na hotfile czyli 15 USD potrzeba nam 89dni

bo

15 $ / 2 dolary za 1000 ściągnięć, wychodzi 7,5

7,5 * 1000 śćiągnięć = 7500 razy.

7500 ściągnięć razy 17 minut (trzeba odczekać etc, limity na hotfile) = 127500 minut

w jednym dniu mamy 1440 minut (24 godziny * 60 minut).

127500 minut / 1440 = 89 dni :slight_smile:

także aby uzbierać minimalną wypłatę musimy non stop ściągać 89dni! zakładając ze jeden plik ściągamy 17 minut, uwzględniając limit 15 minut (czyli na ściągniecie pliku mamy mniej niż minute, wiadomo jakie są kiepskie transfery na hotfile, ale za to plik 5MB to nie tak dużo).

Aby w tydzień zarobić minimum czyli 15 dolarów musimy ściągać jeden plik co minutę! Czyli w każdej minucie musi być ściągnięty 1 plik :slight_smile:

aby się wyrobić :slight_smile:

ale ja mam pomysł :smiley: tylko jak mi nie wypłacą to się wkurzę :razz:

CO masz z Matmy??? :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: