Hotmail w Outlook Express nie działa

Witam, próbuję ustawić pocztę Hotmail w OE, serwery oraz porty ustawiłem zgodnie z instrukcjami w poczcie Hotmail, numer błędu sugeruje, że jestem zalogowany przez inne połączenie. Korzystam z Hotmail

przez www, czyżbym musiał się specjalne wylogować żeby outlook zadziałał? Czy komuś to działa?

beztytuuls9.th.jpg

pozdr.

Jeśli używasz domyślnego ustawienia uwierzytelniania POP3 lub IMAP4 na serwerze programu Exchange (uwierzytelnianie oparte na tekście zwykłym), ustaw nazwę konta POP3 lub IMAP4 tak, aby zawierała następujące informacje: 

Domena_systemu_NT\Identyfikator_domeny_systemu_NT\Alias_poczty_programu_Exchange

Na przykład jeśli domena ma nazwę „Nazwa_domeny”, konto ma nazwę „Moje_konto”, a alias na serwerze programu Exchange to „Alias_serwera”, nazwa konta będzie mieć postać: 

nazwa_domeny\moje_konto\alias_serwera 

Aby znaleźć nazwę swojego konta w programie Outlook Express: 

W menu Narzędzia kliknij polecenie Konta.

Kliknij kartę Poczta, a następnie kliknij swoje konto pocztowe.

Kliknij przycisk Właściwości, a następnie kliknij kartę Serwery.

Zastosowałem się do następojących wskazówek:

W programie Outlook Express kliknij menu Narzędzia, a następnie kliknij polecenie Konta.

Kliknij przycisk Dodaj, a następnie kliknij przycisk Poczta.

Wpisz swoje imię i nazwisko, a następnie kliknij przycisk Dalej.

Wpisz pełny adres e-mail usługi Windows Live Hotmail, a następnie kliknij przycisk Dalej.

Wprowadź wymagane informacje, a następnie kliknij przycisk Dalej.

W polu Moją pocztę przychodzącą obsługuje serwer kliknij opcję POP3.

W polu Serwer poczty przychodzącej (POP3, IMAP lub HTTP) wpisz wyrażenie pop3.live.com.

W polu Serwer poczty wychodzącej (SMTP) wpisz wyrażenie smtp.live.com.

Wpisz nazwę i hasło swojego konta usługi Windows Live Hotmail. Jeśli nie jesteś jedyną osobą, która korzysta z tego komputera, wyczyść pole wyboru Zapamiętaj hasło. Upewnij się, że pole wyboru Logowanie przy użyciu bezpiecznego uwierzytelniania hasła nie jest zaznaczone.

Kliknij przycisk Dalej, a następnie kliknij przycisk Zakończ.

W oknie Konta internetowe kliknij kartę Poczta, kliknij dodane konto usługi Windows Live Hotmail, a następnie kliknij przycisk Właściwości.

Kliknij kartę Zaawansowane i w obszarze Numery portów serwera wprowadź następujące informacje, a następnie kliknij przycisk OK:

W polu Poczta przychodząca (POP3) wpisz liczbę 995.

W polu Poczta wychodząca (SMTP) wpisz liczbę 25.

W obszarach Poczta wychodząca (SMTP) i Poczta przychodząca (POP3) zaznacz pole wyboru Ten serwer wymaga bezpiecznego połączenia (SSL).