HotZlot 2008 - zdjęcia

ah :slight_smile: tak… la montage la kiosk EA :stuck_out_tongue: zapomniałem :stuck_out_tongue:

za to ja siebie na wielu :smiley:

wacek4 byl sporo czasu zajety zbieraniem batow na macie od jakiejs dziewczyny ;d ( nicka nie znam :stuck_out_tongue_winking_eye: ), zreszta sporo osob by z nia przegralo ;]

Ty Zbysiu już sobie nie pochlebiaj doskonale wiemy kto jest w tym lepszy :smiley: za rok może będziesz miał okazję do rewanżu, lepiej już zacznij ćwiczyć :wink:

Tą jakąś dziewczyną jestem właśnie ja :slight_smile: Widzę, że chociaż jedna osoba poznała się na moim talencie :stuck_out_tongue_winking_eye: Bardzo dziękuję za uznanie i pozdrawiam.

P.S. Może za rok Ty spróbujesz swoich sił ? :smiley:

Zdjęcia usunięte, podany wcześniej link nieaktywny… Nie mam czasu sortować a ludzie się skarżą;-(

antarct , ziom nie chodzi o sortowanie, tylko wrzucenie w jakieś ogólno dostępne miejsce, sendspace.com czy nawet sendspace.pl

po za tym pewno pousuwałeś narcystyczne zdjęcia Mati17 :stuck_out_tongue: więc te co masz pyknij na sendspace i będzie cacy :slight_smile:

Domyslilem sie ze to ty ;p

Spoko pocwicze ( ? ) i nie dam sie tak latwo jak wacek4 ;]

Ja się nawet załapałem na kilka zdjęć - dzięki Paszczak :smiley: Teraz pozostaje mi przejrzeć pozostałe…

Wacek4 - czas kupić sobie matę, bo kto wie - może zlot w przyszłym roku będzie w Zduńskiej Woli, skoro to takie atrakcyjne miejsce :stuck_out_tongue:

Problem polega na tym, że miałem taką w domu przez trochę :stuck_out_tongue:

Ogólnie to Asia I TomisH się nie przyznają ale na początku z nimi wygrywałem :lol:

Zresztą jak będą jakieś fotki lub filmiki to sami się przekonacie 8)

Na dyskusje o zlocie zapraszam do tego tematu.

Zdjęcia dostarczę Tomick’owi na potrzeby fotorelacji i tyle w tym temacie. Ja się zraziłem pięknymi pw.

Nie nadymaj się tak…

bo zamiast ułatwić nam ściąganie zdjęć to tylko utrudniłeś. Jak widzisz, każdy wrzuca zdjęcia na niezależne serwery, bez potrzeby ściągania jakiegoś oprogramowania. Niestety, ale jesteś sam sobie winny takiej sytuacji. Po za tym łaski twojej nie potrzebujemy, ja wrzucę swoje, McD swoje, Mati swoje i jakoś nikt nie będzie wspominał o tym w jaki sposób to wrzuciłeś.

ma ktoś pomysł gdzie wrzucić paczkę 606mb? :stuck_out_tongue: :frowning:

Jarek_OSW , dzielisz na kilka rarów i wrzucasz na sendspace.pl pare paczek będzie, ale to nie robi róznicy chyba nie :slight_smile:

@dawidd, ale to nie ma różnicy bo i tak musisz ściągnąć na kompa te zdjęcia żeby je oglądać. A ja wolę wszystkie ściągnąć za jednym razem, a nie przez albumy czy inne udziwnienia je oglądać :slight_smile:

ja zaraz swoją i McDracullo paczkę wrzucę :slight_smile:

http://www.sendspace.pl/file/kTzzFUNv/

zdjęcia McDracullo.

Moje będą niebawem :slight_smile:

http://www.sendspace.pl/file/CXVnsIjv/

to moje :slight_smile:

ooo nie, wrzuć na jakiś album internetowy, żeby z neta można bylo oglądać, bez zasysania, tak jak np. wrzucił Xyrcon :wink:

:slight_smile:

Akurat Xyrcon wybrała najlepszy sposób - można oglądać i przez Internet, i na swoim komputerze (jest tam download). Osobiście wolę to drugie - szybciej działa i mogę po prostu kilkać spację czy strzałkę :wink:

a ja wole odrazu, beż ściągania, bo to długo u mnie trwa :wink:

na samym początku tego wątku napisałem:

więc czym tak się martwisz??

Się nie nadymam, po prostu dla mnie bez sensu jest zamieszczać zipy, osobiście wolę albumy hostowane, gdyż nie ciągnę wtedy fotki ważącej 1-2 lub więcej MB sztuka tylko odpowiednio skompresowaną…

btw nie pomyślałeś, że nie mam gdzie wrzucić waszych zdjęć inaczej?

A… a zdjęcia usunąłem nie przez Ciebie tylko przez wiadomości na pw, że ktoś tam nie chce zdjęcia jak zakłada buty na plaży, ktoś tam nie chce zdjęcia z hostessami, bo co jego kobieta powie… Ja na piaskownicę nie mam czasu.