HotZlot 2009 - zdjęcia

:smiley: :smiley: :smiley: :lol:

Dzięki za fotki, cały czas mam co przeglądać i wspominać a było tego tyle… :slight_smile: mój sprzęt niestety mam uszkodzony.

miruś kimnął??

czy foty od Paszczaka wszystkim “poszły”? bo mi coś hotzlot nie.

i nie wiem jak go przekonać, żeby wrzucił rozpakowane. Strasznie nieugięty się dla mnie zrobił. Może by ktoś inny spróbował, no chyba, że tylko ja mam ten problem z pobraniem ://

ps. boczi, ja nie wiedziałam, że Ty jestes moderatorem, stary :stuck_out_tongue:

działają wszystkie bez problemu i chwała mu za to że spakowane wrzucił :). Może Ci się coś źle pobrało

nie, to nie wigrus spał :smiley:

ja odpoczywałem w innym miejscu :d

ej, to jednak ja :smiley:

poznałem po koralach :smiley:

tylko co ja robiłem tam, Golden Finger możesz powiedzieć z którego dnia i godziny ta fota? :slight_smile:

haha dobre wigrus siebie nie poznajesz :smiley:

Mówię - 29-08-2009 01:03:44 - noc z piątku na sobotę :twisted:

Matko i córko co za wstyd ;D

Nie spałem całą poprzednią noc, więc byłem zmęczony dlatego tak mnie zmogło :stuck_out_tongue:

:oops: :oops: :oops:

oj, ale przynajmniej ktoś miał radośnie patrząc się na nas ;]

BTW, prośba do redakcji, nie bierzcie tego zdjęcia pod uwagę przy zapraszaniu mnie na następny zlot ;p

argument może być inny :stuck_out_tongue:

@Golden Finger

Małe zamieszanie w foto bo Orion wrzucił do swojego folderu Twoje fotki i połowa się dubluje a druga jest nowa

P.S.

Gratulację awansu na Moda =D> :spoko:

Golden Finger , super Olsztyn podbija DP. Można liczyć na jakieś chody u Ciebie :smiley: hehe

To organizatorzy będę mieli z czego wybierać zdjęcia bo widzę dużo już wrzuconych jest.

Kilka fotek mi posypało jak próbowaliśmy wydrukować na sprzęcie Vobisu,

najpierw był problem z bezpośrednim zaciągnięciem przez czytniki w komputerach

potem coś jak by się po uszkadzały foty (200 fot musiałem skasować część zapisałem przypadkowo na lapku Olmeki i na penie-USB).

Pisałam do Jarka_OSW w sprawie fotek, żeby coś wrzucił na serwer

ftp.xenium.pl

login hotzlot@xenium.pl

haslo ZamekRyn2009

… robił fotki np na basenie, gdzie mało kto się pokusił…

ale wyskoczył komunikat, że wybrany użytkownik nie istnieje. Jak to możliwe, skoro jest w bazie dp -???

Poszła i garstka fotek ode mnie.

@ptaszyna27

Napisałem do niego na gg wiec pewnie dzisiaj fotki będą

:o :o :o

Zdjęcia już lecą na serwer :wink:

Temat czasowo podpinam :slight_smile:

Przeglądając zdjęcia zauważyłem, że po zamku snuły się zjawy :smiley:

DSC_0645zjawy.jpg

Prawdopodobnie dziś zakończę uzupełniać swój katalog na FTP :wink:

Dodane 03.09.2009 (Cz) 23:34

Zakończyłem uzupełnianie katalogu na FTP w katalogu GoldenFinger, w sumie jest tam 561 zdjęć, niektóre ujęcia się troszkę powtarzają, ale że nie mogłem się zdecydować, które zostawić, a które pominąć, wrzuciłem jak jest.

Życzę miłych wspomnień podczas oglądania. :smiley:

Jeśli komuś zdarzy się namieszać w moim katalogu, proszę o info na PW, wtedy naprawię.

Pozdrawiam :slight_smile:

Dodane 04.09.2009 (Pt) 11:46

Wigrus, nie bierz do głowy, fotografią jak i słowem można manipulować :twisted:

Każdy z nas był mocno zmęczony pierwszej nocy, i każdy mógł zasnąć tam gdzie stał lub siedział :wink:

Dodane 04.09.2009 (Pt) 12:00

Moge Ci te zdjecia wystawic albo poczekaj do 9 wrzesnia i jak bede w Poznaniu to je zgrasz

Dorzuciłem przed chwilą jeszcze kilka zdjęć do swojego katalogu, chyba to już ostatnie, które są do publikacji :slight_smile: