HotZlot 2009 - wątek ogólny

Niesamowita agenda, jak dla mnie chyba lepsza od poprzedniej :slight_smile:

2 tygodnie jeszcze ;]

Nie - tego jeszcze nie wiemy - dlatego przy tej sesji jest też nazwisko Marcina Klimowskiego bo albo sesję poprowadzą oni we dwóch albo (jeżeli Patryk jednak nie dojedzie) on sam.

To NIE JEST ta sama sesja. Głównym tematem sesji Mariusza ma być “Powiększenie” (co się pod tym kryje zobaczymy na Zlocie - sam nie wiem o czym to będzie :wink: ) Natomiast kilka ostatnich minut ma być poświęcone na “dokończenie/uzupełnienie” sesji z ubiegłego roku o wstążce - stąd tytuł “Historia wstążki: Epilog”. I z całą pewnością Mariusz niczego nie będzie powtarzać. Po ub.r. poprzeczka ustawiona jest bardzo wysoko ale osobiście obstawiam, że znów sesje Patryka (o ile jednak dotrze) i Mariusza będą hitem :wink:

Nie chwalmy dnia przed zachodem słońca jak to mówią :P, niemniej staraliśmy się tak dobrać tematykę aby była ciekawa i zróżnicowana, co było o tyle cięższe ponieważ w tym roku sesji jest mniej (o dwie), a dłuższe są przerwy aby nie było takiej ganianiny jak w ub.r. Jak to wyjdzie w praktyce - okaże się na Zlocie :wink:

dobrze że wreszcie będzie coś dla graczy :slight_smile:

liczę również że przedstawiciel intela powie coś ciekawego :smiley:

Panie , wysłuchaj jego modlitw …

Ja Patrykowi wiszę flaszkę, wiec czekam na jego obecność …

A i agenda , jak widzę zapowiada jeszcze lepsze sesje niż na poprzednim Zlocie.

Dla Nas to dobrze ale Redakcja w przyszłym roku ma problem.

Jak zapewnić lepszy Zlot niż w tym roku :smiley:

Argh! Bolesne jest nakładanie się sesji 29. :? Moglibyście zorganizować trochę mniej ciekawy zlot. :wink:

W zeszłym roku jakoś nie miałem problemu z wyborem ścieżki.

W tym będzie ciężko, chciałoby się być na wszystkim.

Mam podobnie, w zeszłym roku od razu wiedziałem na co chce iśc, w tym jest kłopot…

BTW - widzę, że jesteś z Bydgoszczy. Czy wracasz w niedzielę? Masz zaklepany powrót do domu?

Wracam w poniedziałek.

No chłopaki, miejmy nadzieje, że redakcja teraz postara się i wrzuci materiał nagrany na sesjach :slight_smile:

Także nic straconego :slight_smile:

Edyta:

jak bym mógł nie pamiętać :smiley:

nocne harce po Jastrzębiej :wink:

Panowie z Microsoftu pamiętasz wigrus :stuck_out_tongue:

:rotfl:

Ciekawe czy w tym roku też będą jakieś młode studentki w pensonacie/hotelu obok :wink:

Nie kracz, nie kracz, bo kwestia mojego udziału w rozgrywkach Open Arena stanie pod znakiem zapytania hehe. :wink:

Dziewczyny muszą być obowiązkowo, bo oprócz obowiązków na zlocie muszą być również przyjemności :smiley:

…i juz za tydzien o tej porze bedziemy sie integrowac przy browarku :lol:

No zapowiada się znakomicie…

Zaczynamy odliczanie :rainbowafro:

5 dni, 15 godzin i 25 minut :slight_smile:

Myślałem, że w tym roku mi się nie uda, ale jednak - będę :smiley: Już za nieco ponad trzy dni. I znowu będę mógł pobawić się tabletem :stuck_out_tongue:

A mi sie diametralnie plany zmienily i nie chcialbym za dużo ominać - chodzi mi o niedziele… dlatego chcialbym sie dowiedziec czy już sa jakies plany nie liczac od 12 do 14:30 z przerwa kawowa lighting talks

a potem - 15:00 idziemy na obiad w miasto?

czy robimy potem?

bo chyba będę musial opuscić na chwile placówke ;/;/ siet ;/

a nie chce tracic swietnej integrarcji tym bardziej ze w koncu udalo mi sie dostać na zlot

“Diametralnie”. ;]

Odnoszę wrażenie, że niedzielne “czas wolny” i “integracja” to w gruncie rzeczy to samo. Nie wykluczałbym, że np. chłopaki z DP będą zajęci w “czasie wolnym” zbieraniem swojego stuffu/sprawami organizacyjnymi związanymi z zamknięciem imprezy, ale doświadczenie pokazuje, że to w integracji nie przeszkadza. :slight_smile: