HotZlot 2009 - wątek ogólny

Ja będę miał mała prośbę i zagwozdkę dla niektórych.

Komu uda się na moim lapku zainstalować SP2 ten ma ode mnie duże piwo …

Wbrew pozorom nie jest to łatwe :stuck_out_tongue:

W gruncie rzeczy masz rację :wink: Przy czym czas wolny to generalnie czas na obiad (we własnym zakresie ale planujemy wyjść do jednej z miejscowych knajpek bo restauracja hotelowa tania nie jest :wink: )

P.S. Pozdrowienia z Rynu!

Nie szczuj :stuck_out_tongue:

Nam pozostało odliczanie …

Krogulec , wszystko już gotowe? :mrgreen: :wink:

Chciałbym ale jeszcze trochę pracy nam zostało, do tego ta nowa wersja DP :wink: Ogólnie jest lekka zadyma :stuck_out_tongue:

Ale nowa wersja calkiem dobrze wam wyszła…

mam nadzieje ze u mnie ejdnak plany “zawodowe” się zmienią i nie bede musail was na chwile opuścić chodz myśle że do 17 powienienem już być na mniejscu i dalej się bawić :slight_smile:

tylko gorzej jak wróce a tu nikogo nie ma bo wszyscy na mieście ;PP

jak będę na miejscu to popróbuję, tylko wolę bez piwa :stuck_out_tongue:

Krogulec ofc rezerwacja miejsc w pokojach ciągle obowiązuje?

Na stronie http://hotzlot.pl/Dojazd.aspx

Mamy pociąg :

Odjazdy z Olsztyna 30 sierpnia:

Kierunek Pociąg Odjazd Przyjazd

Gdynia D 58103 13:40 16:59

jest to błąd. Być może PKP coś zmieniło, być może ktoś pomylił.

Powinno być:

Kierunek Pociąg Odjazd Przyjazd

Gdynia D 58103 13:22** 17:08**

Więc jak widać wcześniej wyjeżdża, więc… póżniej przyjeżdża. Ehh PKP… [-X

Ty się ciesz, że w ogóle dojeżdża. :slight_smile:

Niedługo wysadzą cię w środku pola i każą dojeżdżać autobusem… tylko nie podstawią ich dostatecznie dużo (a skąd mają wiedzieć, ilu mają pasażerów :wink: ), albo nie podstawią w ogóle (bo nie mają pozwolenia na autobusy) :smiley:

Magik , nie śmiej sie, bo Zamojszczyzna prawie, że tego doczekała :expressionless:

W sumie każdy powienien jeszcze raz dla pewności przed wyjazdem sprawdzić, czy może akurat nic się nie pozmieniało w rozkladzie naszego dobrodzieja zwanego pkp…

Jak ktoś zgłosił to ma rezerwację z wybraną osobą :wink:

PKP znów coś zamieszało… Zaraz to poprawimy…

Zaraz sprawdzę jeszcze ostatni raz wszystkie połączenia…

Dodane 26.08.2009 (Śr) 0:08

Połączenia zaktualizowane. Oprócz połączenia powrotnego do Gdyni zmieniło się też połączenie do Koszalina (ten sam pociąg). Innych istotnych zmian nie ma (w niektórych przypadkach pociągi przyjeżdżają trochę wcześniej ale nie ma to znaczenia)…

Pangrys ja też mogę spróbować. Tylko dlaczego SP2 a nie SP3 (jak to XP)

Chodzi mu o Vistę :wink:

Dokładnie … chodzi o Vistę …

Konsultant MS po moich telefonach się powiesił a Samsung( producent lapka) wydał komunikat ze notebook Pangrysa to pewnie zmowa konkurencji i niemożliwe by działy się z nim takie cuda :stuck_out_tongue:

PS to już pojutrze :multi:

Nie oczekiwałem tego od Ciebie, tylko od każdego z uczestników dla pewności :slight_smile:

Leszek, wyczaruj dobrą pogode, jak jesteś już tam na miejscu :slight_smile:

Rok temu się postaraliście :slight_smile:

Pogoda jak na razie jest OK ale na sobotę zapowiadają deszcz… Mam nadzieję, że pozytywna aura Zlotu spowoduje, że pogoda będzie jednak przepiękna :wink:

Dziwne jak ja oglądałem mówili, ze po południu ma być słonecznie :stuck_out_tongue:

Ale to pewnie taki przelotny ten deszcz, bo wątpię żeby przy temperaturze 21 stopni ciągle padało.

Pogoda potrafi odwołać kosztujący wiele milionów start wahadłowca (ostatnio wczoraj w misji STS-128) więc istnieje obawa, ze i naszego zlotu sie nie przelęknie :wink:

Zalecam zatem (już Krogulec o tym kiedyś pisał) zabranie - oprócz krótkich spodenek - jakichś kurtek czy polarów (może przeginam :wink: )

Pytanie do Krogulca - i wbrew pozorom bardzo istotne:

Czy w Rynie - a już tam przecież jesteś - są komary?

wszędzie są komary ;/ szczególnie że do jeziora jest jakieś 400-500metrów tak wiec lepiej wsiąść jakaś bluzę z długim rękawem, żeby podczas nocnej zabawy unikać przynajmniej w pewnym stopniu kontaktu z komarami, bo malarią jest łatwo się zarazić ;D ( to był jołk oczywiście )

na wieś jak pojadę to wieczorem posiedzieć się nie da na dworze a o otwartym oknie i zaświeconej lampce nie wspomnie :smiley: