HotZlot 2009 - wątek ogólny

Wiesz, u mnie nie ma komarów. W tym roku nie widziałem ani jednego. Dlatego pytam czy brać - oprócz tego “długiego rękawa” jakiś środek czy coś innego.

Jakiś możesz zabrać - dużo nie waży :slight_smile:

W Olsztynie jest masa komarów. Więc wnioskuję, że w Rynie który leży nad jeziorami również są komary.

Czyli wyłoniła się cenna porada dla HotZlotowiczów: Raid, Off czy inne coś na komary bierz! :smiley:

W sprawie pogody nie powinnismy sie martwic wierzac we wrozby jakie sa ogolnie dostepne. Jezeli cos zawiedzie to pewnie organizatorzy maja przygotowany w zapasie pulk lotniczy majacy rozpylic tlenek srebra w okolicach Rynu aby pogoda byla wysmienita - jka to sie robi w Moskwie z okazji dnia zwyciestwa lub duzych koncertow :lol:

Aktualnie pogoda prezetuja nam sie tak:

ostroda.th.jpg

Juz tylko 44 godziny 24 minuty do rozpoczecia Hotzlotu =D

Z innej beczki… a myślał ktoś nad obejrzeniem meczu o Superpuchar Europy? :slight_smile: Barcelona - Szachtar, piątek o 20.45 na Polsacie :slight_smile:

z wielką chęcią :smiley:

Zróbmy w jakimś pokoju jakąś knajpę i zbierzmy się w nim wszyscy zainteresowani,

albo gdzieś można się wybrać do pobliskiego baru i tam obejrzeć :slight_smile:

Hmm wiem, ze było bo czytałem lecz nie pamiętam jaka była odpowiedz za co sorki. Potrzebny jest jakiś papier typu dowód wpłaty itp.? :smiley:

można tam będzie kartą zapłacić za dodatkowy nocleg ? :smiley:

Nie potrzebujesz miec potwierdzenia wplaty jak masz potwierdzenie pelnej rejestracji na HotZlot.

Krótkie pytanko i w sumie banalne: będą tam ręczniki :slight_smile: ? Stawiam z pewnością 99%, że tak, ale kto wie :slight_smile:

Lizard , to jest hotel skategoryzowany na cztery gwiazdki… zastanów się więc jak może nie być ręczników :slight_smile:

Będą na pewno, ale dla pewności można by wziąć jak by chciało się pójść na plaże i poleżeć plackiem na słońcu lub wykąpać się w jeziorze :slight_smile:

to chyba tylko w piatek gdzie będzie czyste niebo i 25 stopni bo sobota i niedziela tylko 18 stopni

Nie kracz :slight_smile:

W sobotę wieczoem będzie piękna pogoda ( w pozostałym czasie i tak głównie jesteśmy wewnątrz hotelu więc nie ma to znaczenia) :wink:

Jezeli mnie pamiec nie myli to na standardzie bedzie zestaw recznikow takowy: dyzy kompielowy i pewnie jakies minimum dwa mniejsze - to jest zestaw na osobe.

BTW. juz tylko 19 godzin 25 minut do rozpoczecia :lol:

:slight_smile: nie kraczę już btw w Rynie wg. zdjęć Tomka pogoda idealna

a gdzie można te fotki zobaczyć ??

Na blogu…

Za dwie godziny rozpoczynam swoją wyprawę…do zobaczenia na miejscu,mam nadzieję w słonecznej pogodzie… icon_spoko.gif

Spakowany i gotowy …