HotZlot 2009 - wątek ogólny

dźwiek jest beznadziejny, tylko jeden kanał :twisted:

Nic na tym telebimie nie widać.

denerwuje mnie to buforowanie co minutę, mam nadzieję że będą wkrótce nagrania z tych sesji do pobrania…

No włąśnie powinni nadawac w Dolby Digital Sorround :slight_smile:

Dodane 28.08.2009 (Pt) 16:02

Słabo słychac co mówi “publiczność” - szkoda. Bo np. nie wiem z czego sie smieją. :frowning:

Skarbówka czuwa :smiley:

A u mnie nic nie słychać. :frowning: Czy tylko u mnie? Na 2 kanale jest ok.

Mi buforuje co 15 sekund :frowning: (akurat nie jestem w domu i mam neta 460kb/s :P)

chyba tylko po to żeby bardziej obciążać łącza,

Od początku tylko raz mi się włączyło podczas otwarcia Tomka Bryji, na sesji panów z Opery ani razu i wszystko działało bardzo płynnie, więc wina leży raczej po stronie marnej przepustowości Twojego łącza.

Ja mam 512kb/s i co minute buforuje. Mam nadzieję, że będzie można pobrać te nagrania.

Panowie 512 to już powoli przeżytek, nadaje się raczej do przeglądania stron i odbierania poczty, a nie do płynnego odbioru przekazu strumieniowego. Tak jak pisałem powyżej na symteryku 2MB/MB wszystko działa płynnie. Tym bardziej że przekaz jest dosyć wysokiej jakości, a nie jedna pikseolza czy obraz za mgłą.

Pfffff - tajemnica :x

Dodane 28.08.2009 (Pt) 17:53

Ta druga juz nie tajna prezentacja Microsoftu to troche nudnawa i jak flaki z olejem. Mam wrazenie wielkiej improwizacji.

Ciekawi mnie teraz gdybym uzywając jako dowód to co oni mówia tak negatywnie o Viście i przyznaja że jest kiepski i wykorzystał to jako reklamacja lub sprawa w sądzie czy bym wygrał?

Dziwne. Początkowo Microsoft tak ja chwalił a teraz ja wysmiewa. Dziwnie sie z tym czuje. Jak nabity w butelke przez marketing.

U mnie na 1mb chodzi płynnie, bez buforowania.

Szkoda, że mnie tam nie ma ;(

gdzie ten darmowy net przez WiFi? Mamy okno na dziedziniec i widzę dwie sieci: Vobis (bez zabezpieczeń, lecz nie łączy się z nim) i wss.pl (potrzebny klucz).

Idź na dziedziniec i się dowiedz ;d

ok, już wszystko gra, sieć z Vobisu działa mi bez zarzutu :wink: pozdrawiam :stuck_out_tongue:

A jaką tam mają prędkość?

Pozdrawiam!

Ja w pokoju łapię sieć ozzmac. Bez żadnych zabezpieczeń, działa lepiej niż to co hotel daje z gniazdka.

mi ta Vobisu muli trochę a siedzę na dziedzińcu

Kurcze - a ja dostałem pokój jednoosobowy zamiast duala… A zamawiałem duala z miesiąc temu - trudno sie mówi - pointegruje sie zanim pójde do pokoju - a w takim przypadku wcześnie nie skończe - tymbardziej, że okna mam tuz obok mat do tańczenia :smiley:

Sorry tego się nie da oglądać po trzeźwemu… jutro opublikuję poprawną i jedynie słuszną galerię, razem z panoramą w photosync’u czy jakoś tak.