HotZlot 2009 - wątek ogólny

ja już wróciłem. Było super i brechtu co nie miara :smiley: Zwłaszcza wczoraj tudzież dzisiaj w nocy. :slight_smile:

Co racja to racja :P, pierwszych kilkadziesiąt zdjęć niedoświetlonych (oszczędzałeś na akumulatorach ?? :stuck_out_tongue: ), Sesja zdjęciowa namiotu nad dziedzińcem również była “porywająca”.

:wink: :wink: :wink:

Kurde no tu już prawie nikogo chyba nie ma… ; ppp a dziedziniec wygląda teraz tak … dziwnie? bez tego całego sprzętu… :stuck_out_tongue:

Wrzucajcie foty na sieć, wrzucajcie chętnie powspominam ostatnie dwie noce xD PS. A dziś integracja gdzie się odbywa? W pokojach? :wink:

Impreza była świetna!

Brawo Qbap - super maszyna do losowania i brawo organizatorom za wyczucie czasu zmiany maszyny … :slight_smile:

Najlepsze co mogło być :stuck_out_tongue: Hostessy się chowały :stuck_out_tongue: Szczególnie śliczna pani z ‘zaopatrzenia’ :smiley:

Z tym wysyłaniem Alicji po piwko to trochę było przegięcie. Ale na szczęście dziewczyna jakoś z tego wybrnęła.

Qbap jak zwykle zrobił show :slight_smile:

Pozdro dla całej redakcji szczególnie dla Gutka który mnie poratował rano ranigastem i Pana z Vobisu.

Impreza super i czekam na zdjęcia :d

I po Zlocie :slight_smile: Dzięki wszystkim za fantastyczny zlot, zwłaszcza organizatorom :smiley:

i właśnie do akademika wróciłem po drodze prawie podrywając fajną panią w pociągu, tak podkreślam prawie… pierwszy raz pociąg za krótko jechał :wink:

dzieki wszystkim zaj**** Zlot, za rok też się mnie spodziewajcie, znów bedę jechał pociągiem xD

pozdro tym co jeszcze się integrują

cyya

Również wreszcie dotarłem do miejsca zamieszkania…ale nadal jestem pod wrażeniem…klasa światowa…

Pochwalcie się co qbap nawywijał :stuck_out_tongue:

Nie ma czym się chwalić.

Początek qbap-a dość udany, końcówka… lepiej nie komentować

(oczywiście małym usprawiedliwieniem jest to, że była impreza, piwo i dość luźna atmosfera)

ale nie było jeszcze “po 22” :stuck_out_tongue:

Co do zlotu bardzo udany.

Krótkie spostrzeżenia

  • pokoje (choć bez klimatyzacji…): SUPER

  • śniadania, obiady, kolacje: SUPER

  • przerwy kawowe: trochę żałowali tej kawy:P

Jeżeli chodzi o sesje techniczne to na poprzednich zlotach wydawały mi się bardziej wciągające…

(w tym roku sporo freestyl-u :wink: ale oczywiście trafiały się perełki)

Za to zmieniło się dużo jeżeli chodzi o integrację poza sesjami

(w tym roku sponsorzy zachowywali się bardziej jak userzy i za to im chwała i cześć :slight_smile: )

Rozmawiałem podczas Zlotu z innymi użytkownikami i podzielają moje zdanie

Nie myślcie, że wybrzydzam bo BARDZO MI SIĘ PODOBAŁO

(piszę tylko swoje odczucia świeżo po powrocie)

Na pewno wielki PLUS dla administracji za profesjonalne potraktowanie relacji wideo i foto

(w tym roku jestem pewien, że wyjdzie to super)

Podsumowując

Wielkie dzięki administracji i sponsorom za pracę jaką włożyli w organizację Zlotu

(a na prawdę było jej sporo)

Dziękuje w imieniu swoim (i myślę, że wszystkich zlotowiczów) za super zabawę i mam nadzieję że zobaczymy się (już po raz 4) za rok

P.S.

Dla moich tanecznych partnerów (głównie dla Aśki i Ryan-a no ok dla TomisH-a też:)) piosenka “ze zlotu” :slight_smile:

Klik

ale koncowka w sensie negatywnym czy pozytywnym?

Kubuś jest specyficzny, proponuję porzucić ten temat, bo na wiele innych, ciekawszych, możemy po Zlocie porozmawiać :slight_smile:

I tutaj z koleżanką w 100% się zgadzam.

Ja również pragnę serdecznie podziękować organizatorom i sponsorom.

Pozdrawiam.

mimo, że to był mój pierwszy zlot również się z tym zgadzam :wink: chociaż osobiście mi to losowanie się podobało, a zwłaszcza wylosowanie tego młota(siekierki?) :stuck_out_tongue:

Co do zlotu - super atmosfera, spoko ludzie, świetne warunki, spora część sesji była naprawdę ciekawa (chociaż na 2 udało mi się przysnąć :smiley: ). Trochę żałuję, że przespałem grilla, na szczęście później było coraz lepiej :smiley:

Oby udało się wybrać na kolejny zlot, bo to naprawdę coś niesamowitego.

Wielkie dzięki dla wszystkich organizatorów, sponsorów i wszystkich innych, którzy mieli wkład w ten zlot.

P.S. Mina ochroniarzy na nasz widok (mnie i jeszcze z 2 osób) w niedzielę około 7 rano - bezcenne :lol:

Dopiero wróciłem a wyjechaliśmy przed 11 rano.

Serdeczne dzięki za zlot, naprawdę udany super ludzie klimat i atmosfera. Dzięki

Były korki na trasie :stuck_out_tongue:

Ale dobrze, że byliście zadowoleni :smiley: Tylko nie wiem, co MS miało tajnego :slight_smile:

Chyba wstążkę, bo w Agendzie pisało o prezentacji MS i miała być kontynuacja wstążki (z zeszłego roku) a na materiałach video jej nie było.

materiały video o wstążce były na pendrivach które rozdawał pan z MS po prezentacji

a impreza super, bardzo mi się podobała, a byłem pierwszy raz :slight_smile: