HotZlot 2009 - wątek ogólny

własnie dotarłem do domu :stuck_out_tongue:

impreza przednia pozdrawiam całą ekipę która raczyła się browarkiem u golasa :stuck_out_tongue:

Co prawda to prawda. :smiley:

Pozdrawiam wszystkich uczestników zlotu, miło było się z wami spotkać. :slight_smile:

dzięki wszystkim za miłe towarzystwo:) No i przede wszystkim dziękuję redakcji za zaproszenie oraz organizację zlotu:)

ja również oczekuję aż ktoś wrzuci zdjęcia (mój aparat jest w serwisie), a tymczasem pragnę się z wszystkimi podzielić relacją ze zlotu:

http://karczmarczyk.com/blog/hotzlot-2009-relacja/

Dziękuje organizatorom za zorganizowanie tak wspaniałego zlotu oraz zaproszenie.

Dziękuję również wszystkim, z którymi miałem przyjemność zamienić chociaż kilka słów, a także wszystkim sponsorom :wink:

Poziom zlotu z roku na rok rośnie :slight_smile: mam nadzieję że spotkamy się za rok :smiley:

Pozdrawiam

Również przyłączam się do podziękowań. Impreza była bardzo udana i na bardzo wysokim poziomie, nie dało rady się tam nudzić. Jestem pełen podziwu dla organizatorów, że są w stanie ogarnąć tak trudne zadanie.

Jaki ja miałem cyrk z pociągiem. O 20.34 miałem ekspress intercity do ZG ale poleciałem jakiś trupem do Zbąszynka o 19.45, bo nie chciało mi się czekać. O 21.27 ze Zbąszynka miał lecieć jakiś pociąg ale nie sprawdziłem jaki, podjeżdża taki luksusowy Intercity wsiadam i sobie myślę “o kurde” i lecę do konduktora jakoś załatwić sprawę biletu. A on na to “dobra siadaj za 20 minut będziemy w Sulechowie, zajmij miejsce”, normalnie kamień mi spadł serca, gość był mega w porządku :slight_smile: Na drugi dzień sprawdzam na necie a to był ten ekspress z Poznania o 20.34, więc mogłem poczekać, sam konduktor mówił, że mogłem nim jechać z Poznania.

Pozdrawiam!

Ja również bardzo dziękuję organizatorom i uczestnikom.

Szczególnie gorąco pozdrawiam rysowników zamków - i gratuluję zwycięzcom konkursu.

Jako reprezentant marki Wacom chętnie nadstawię ucha na opinie o naszej obecności na zlocie - zarówno w części praktycznej jak prezentacyjnej.

Przejazd samochodem przez oficjalne obchody miodobrania w Myszyńcu był dodatkową przygodą samą w sobie - ponaddwugodzinną :slight_smile:

Pozdrawiam,

Grzegorz Prusinowski

A gdzie jest galeria zamków? :slight_smile:

dodam galerię zwycięzców:

I

DSCF8073.jpg

II

DSCF8076.jpg

III

NAGRODA SPECJALNA

DSCF8080.jpg

Mam nadzieję że nic nie pokręciłem, sorry za światło - po prostu się zciemniało…

p.s.

co do tabletów to zabawa była przednia… choć nie którzy narzekali na te mniejsze to jednak zdaje się że wszystkie prace zwycięzców wyszły z tego największego tabletu który był po lewej stronie.

DSCF7931.jpg

jak to wyglądało bezpośrednio na ekranie???

DSCF8009.jpg

Polecam króciutki filmik ze zlotu na temat: co panowie z firmy Citrix sądzą o tradycyjnych komputerach:

http://wyslijplik.pl/download.php?sid=ehASOrY2

(w roli głównej bierze udział jedna z przyszłych nagród - młotek :smiley: )

To ja zapraszam na Winobranie do Zielonej Góry, przecisnąć się na deptaku gdziekolwiek to jest dopiero wyczyn :stuck_out_tongue:

Ta akcja z młotem była dobra hehe :slight_smile:

Pozdrawiam!

Gratuluję,

i tutaj wypada mi pozdrowić Skoczka, ekipę z Wacomu, Beniamina i resztę :slight_smile:

Wielkie DZIĘKI dla całej redakcji :slight_smile: za super zorganizowany Zlot :slight_smile:

Serdecznie dziękuję redakcji za zorganizowanie tak świetnego Zlotu, HotZlotu :wink: Dzięki !!

Dzięki za miłe słowa, jesteśmy w trakcie tworzenia podsumowania, foto i wideorelacji oraz wygrzebywania się ze Zlotowego szaleństwa :wink: Dzięki za zdjęcia jakie podsyłacie. Już niedługo opublikujemy pierwsze pozlotowe materiały oraz udostępnimy ankietę dla uczestników. W planach jeszcze kilka drobnych niespodzianek :wink:

Przy okazji gdyby ktoś był zainteresowany to do kupienia są HotZlotowe krótkofalówki :wink:

Moja relacja ze zlotu: http://lenar.org/2009/09/hotzlot-2009-relacja/

Zlot wspaniały, podziękowania dla redakcji za całą organizację, oraz ukłon w stronę sponsorów. Ciężko będzie za rok to przebić napewno. Pozostaje czekać na foto&video relację, oraz na niespodzianke(jeszcze?) :lol:

Pozdrowiam

A ja bardzo bym chciał kupić zieloną smycz. Jest taka możliwość?

O ile wiem podczas przedsprzedaży Windows 7 na Vobisie można ją było kupić wraz z systemem.

Aaaa zapomniał bym :slight_smile:

Pozdrowienia dla Radka z którym siedziałem w piątkowy (lub sobotni:) oba były udane) wieczór i gadałem z jego dziewczyną na Skype :smiley:

(byłem w imprezowym nastroju wiec nick-a nie pamiętam :wink: )

RADEK odezwij się bo obiecałeś mi numery do koleżanek twojej dziewczyny :lol:

Fakt, mnie też interesuje smycz i zielona koszulka DP :slight_smile:

A co do akcji Vobisu to było tak, że do gadżetów DP dodawali w7 gratis :stuck_out_tongue: :smiley:

Pozdrawiam wszystkich i mam nadzieję, że na następnym zlocie uda mi się być :slight_smile:

Troszkę z innej beczki, chciałbym zapytać ile osób nie dotarło na zlot?