HotZlot 2009 - wątek ogólny

W naszym (drugim) autokarze z Olsztyna brakowało chyba 3 osób. Jeśli to jakiś wymierny wskaźnik, to pewnie brakowało z 10-20 osób.

Autokary to akurat żaden wskaźnik bo z uwagi na niezbyt prosty dojazd wiele ludzi ostatecznie zdecydowało się na przyjazd samochodem…

Na miejscu było dokładnie 238 osób, miało być 242 ale 4 nie dojechały… Swoją drogą byliśmy pozytywnie zaskoczeni, że “tylko” 4 osoby :wink:

To bardzo dobrze świadczy o tych, którzy się rejestrowali na HotZlot 2009 :smiley: =D>

Poskutkowało :wink:

By wiedzieć czy poskutkowało chciałbym wiedzieć, jaka frekwencja była na poprzednich zlotach :slight_smile:

W zeszlym roku na planowane 200 osob pojawilo sie lacznie 191, wiec tegoroczna statystyka wyglada bardzo dobrze

Ja również dołączam swoje podziękowania. Organizatorzy i sponsorzy musieli w tym roku nieźle się napocić, żeby zorganizować tak dużą imprezę w tak niezwykłym obiekcie :smiley: . Profesjonalizm z roku na rok rośnie w postępie logarytmicznym :o

Z olbrzymią przyjemnością witam wszystkich nowych znajomych z tej wyjątkowo udanej imprezy zawodowo - kułturowej :lol:

:smilecolros:

Dla organizatorów - zasłużone brawa! =D>

Co do treści technicznej, dziękuje za przekazane doświadczenie w wyborze serwerów. Żal, że zabrakło czasu dla tej sesji. Z przyjemnością pobawiłam się, też, zabawkami „Wacomu”. Tablet został dodany już do mojej listy pożądanych zakupów :). Co do życzeń na przyszłość, chciałabym widzieć firmę MSI wśród partnerów (z workiem fajnych nagród, najlepiej).

Czy jeszcze będzie możliwość dobrania się do zdjęć na ftp, na razie komunikat 503?

Pozdrawiam serdecznie

:D/

A tak z innej beczki

Widział ktoś maniooo :hahaha: :hahaha: :hahaha: :rotfl:

Konsekwencje zostaną wyciągnięte czy jeszcze tym razem zostanie im darowane?

Zbychu, maniooo wyleguje się na ławce nad morzem :hahaha:

To już nie leży w Twoim interesie.

To rzecz oczywista… Ale czym częściej będzie się o tym mówiło tym lepiej z wiadomych powodów.

Hej,

Wszyscy już prawie że wszystko opisali, skomentowali i przedyskutowali. Nie zostaje nic innego jak powiedzieć po prostu DZIĘKUJĘ za przefajny Hot Zlot 2009 i za to, że mogłem być na nim obecny. Jesteście po prostu SUPER!!

Serdecznie pozdrawiam wszystkich user’ów, mod’ów i admin’ów,

Dimatheus

widzę, że pojawiły się już rangi :slight_smile:

Może to już czas by dodać nową “funkcjonalność” (jak to skromnie nazywają w pewnym portalu xD…) o której była mowa w temacie “info o uczesnictwach na zlotach”, mój pomysł był taki (tu podam na przykładzie Admina, który był na wszystkich zlotach i posiada rangę specjalną:

Takie rozwiązanie - moim skromnym lecz stosownym w tym momencie zdaniem - jest dużo bardziej czytelne jak i sprawiedliwe (osoby z ważnymi rangami nie mają po prostu dodatkowej wyliczanki pod nickiem i łatwiej jest je rozpoznać - tylko one będą miały szarą czcionką “coś” napisane pod nickiem). No właśnie wyliczanka… widać to moje rozwiązanie jest przyszłościowe, bo zajmie mniej miejsca gdy zlotów będzie więcej, a to jest prawie pewne że tak będzie :slight_smile:

Tylko Golden Finger nie został jeszcze odznaczony :slight_smile:

Pozdrawiam!

Golden Finger nie dostał jeszcze nawet rangi MODERATOR (został jedynie dodany do grupy, stąd pomarańczowy nick).

Dostał, to dzisiaj jest pomyłką.

Tego to nawet nie zauważyłem :stuck_out_tongue:

Pozdrawiam!