HotZlot 2009 - wątek ogólny

Widzę, że bardzo podoba się Wam mój profil, uważnie go obserwujecie :smiley: , gdyby nie Wasze wpisy, nawet bym nie zauważył, że coś z niego znikło :hahaha:

Lazikar nad wszystkim czuwa i nie ma się co martwić, jak napisał, już wszystko jest OK :spoko:

Pozdrawiam :twisted:

Nad wszystkim czuwa gospodarz domu, nie da on krzywdy zrobić nikomu :smiley: Wszystkim pomoże, o każdej porze, mój Boże!

:hahaha:

Oby tylko gospodarz domu nie powiedział parafrazując…“teraz nie bedzie chóru,bedzie kabaret”… :smiley:

A mi się podoba informacja pod nickiem o tym, że dana osoba była na np. II i III Zlocie. Bez potrzeby dodatkowego, zbędnego klikania w kolejny link.

wtedy gdy będzie już IV, V, VI zlot będzie to wyglądać np. tak:

Krogulec

ADMIN (Uczestnik I, II, III, IV, V i VI Zlotu)

Posty: 1167

Dołączył(a): 05.05.2003 (Pn) 20:16

Lokalizacja: Wrocław

zamiast tak:

Krogulec

ADMIN

Posty: 1167

Dołączył(a): 05.05.2003 (Pn) 20:16

Zlot: I, II, III, IV, V i VI

Lokalizacja: Wrocław

lub tak:

Krogulec

ADMIN

Posty: 1167

Dołączył(a): 05.05.2003 (Pn) 20:16

Uczestniczył(a) w zlotach: TAK

Lokalizacja: Wrocław

chodzi tu bardziej o to by ważne funkcje (Admin, Moderator, Redaktor) wypisane pod nickiem nie mieszały się z resztą userów. Miejsce na rangę, to miejsce na rangę, miejsce na datę dołączenia jest w miejscu… na datę dołączenia, tak samo jest z lokalizacją… i IMHO z uczestnictwem w zlotach…

i się nie mieszają bo admin jest na czerwono a moderator na żółto.

Taki? boczi

:stuck_out_tongue:

Chyba “pojemarańczowo”.

Ludzie, czy wy nie macie innych problemów ?

Jak na razie nawet i dla pięciu zlotów znajdzie się miejsce pod “avkiem”, a wy już delibrujecie co będzie jak się nie zmieści :stuck_out_tongue:

Jak to mawiają starzy górale:

Jak się popieści to się zmieści.

I nie stwarzajcie sztucznych problemów, tam gdzie ich nie ma :stuck_out_tongue:

Dyskusja o napisie pod avatarem ma się nijak do zlotu, więc proszę więcej nie OT-ować na ten temat.

Dziś zauważyłem, że ta piersiówka, którą dostałem podczas rozdawania nagród jest dziurawa :stuck_out_tongue: Czy ona może taka ma być? :slight_smile: Hehe co do gadżetów, to napotkałem w Holandii w moim ulubionym markecie na identyczną latareczkę jaką dostaliśmy na zlocie, różniła się tym, że nie miała napisu TechIT :stuck_out_tongue: No i oprócz niebieskiego koloru były też fioletowe :slight_smile: Natomiast sama ta latareczka bardzo mi się przydaje, zawsze jak potrzebowałem coś podświetlić musiałem używać latarki w telefonie komórkowym a teraz mam ją zawsze przy kluczach, czyli zawsze “pod ręką” :slight_smile:

Pozdrawiam!

mi latareczka też się przydaje - w terenie, tak samo otwieracz ;-), a piersiówka (bynajmniej ta co ją mam) jest przy wylocie przyrdzewiała jakaś (nie używałem jej) :stuck_out_tongue:

Nie oszukujmy się, latareczka jest made in China :wink: Kiedyś już taką dostałem, tylko srebrną i innym nadrukiem. Mimo to bardzo sobie cenię ten prezent, bardzo praktyczny - faktycznie przydaje się na co dzień :slight_smile: A ponieważ piersiówki i tak nigdy bym nie użył, podarowałem ją ojcu. I wszyscy są zadowoleni :smiley:

Musze przyznać że administracja miała świetny pomysł z tymi pamiątkowymi dyplomami, ja już swój powiesiłem w pokoju =D> =D>

Nie oszukujmy się - ponad 90% produkcji to w tej chwili Made in China.

Co do latareczki - bardzo się przydaje, zwłaszcza na nocnych wypadach na rybki. Wtedy też przydaje się piersiówka :smiley:

Oj przydaję się ten zestaw.

Któregoś dnia , zadymiło mi się z blaszaka , więc z latarką zajrzałem co się spaliło.

To co ujrzałem , spowodowało szybkie sięgnięcie po pełną piersiówkę :wink:

Naprawdę przydatny zestaw :slight_smile:

ależ wszyscy (co się wypowiadają) zadowoleni z zestawu :smiley: hehe nie ma się co dziwić. A swoją drogą ciekawe czy to sponsorzy wymyślali “co by im dać, na czym mamy wygrawerować swoje logo”, czy też to było w kwestii organizatorów, by namówić powiedzmy firmę Plix do tego by załatwiła piersiówki i otwieracz do piwa (lub innych napoi z kapslem :P) ze swoim logo :wink: albo firmę HP aby to ona dała swoje logo na laku doczepionym do dyplomu każdego z uczestników, zakładam że to firma HP sponsorowała te dyplomy ; ]

Ci co się nie wypowiadali też szczęśliwy :lol: . Dziś piersiówka zostanie wyjęta z szafy i wprawiona w ruch.

Latareczka przy kluczykach od samochodu.

Z racji tego, że gdy prowadzę to nie pije - otwieracz przy kluczach od domu :slight_smile:

Zestaw startowy bardzo dobrze sie przydaje - latarka jak zawsze pomocna w roznych ciemnych zakamarkach i w nocnych poszukiwaniach obcych form zycia w obudowie kompa. Pozwole sobie tutaj jeszcze wychwalic futeral na lapa od Cytrixa, ktory swoja role juz zaczal spelniac jeszcze w Rynie.

Sam dyplom powitalny to juz klasa sama w sobie i robi niesamowite wrazenie na znajomych, ktorzy maja okazje go ogladac. A plecak bardzo sie przydaje do wypadow na szybkie zakupy lub na plaze :ok:

Mi się plecak bardzo przydał na wyjazd do Holandii :slight_smile: Z plecaka jestem najbardziej zadowolony, bo właśnie planowałem kupić taki większy do podróży ale nigdzie nie mogłem na taki natrafić a jak natrafiłem w jakimś sportowym to cena taka, że głowa bolała :slight_smile:

Pozdrawiam!

Prezenty super. Latarka robi z nocy dzień, super sprawa z nią, zestaw alkoholika czyli piersiówka i otwieracz również.

Pojemny plecak zawsze się przyda na jakiś wyjazd, ogólnie dzięki dla sponsorów za super prezenty :lol: