HotZlot 2009 - wątek ogólny

Fajnie wam szkoda że ja się nie załapałem ale mój kolega tak:D

może w przyszłym roku jakoś się uda :slight_smile:

trzeba myśleć pozytywnie to się uda :slight_smile:

Hej,

Nam z Kubush’em też troszkę szczęki opadły, gdy rozpakowywaliśmy otrzymane gadżety - szczególnie plecak i dyplom uczestnictwa. Po prostu super sprawa - nic dodać, nic ująć !!

Pozdrawiam,

Dimatheus

Moim znajomym najbardziej spodobał sie dyplom i jego wykonanie - mistrzostwo! Mnie najbardziej sie przydaje plecak, w zimie przetestuje jego szczelność itp Ogólnie “worek” prezentów każdy znalazł coś dla Siebie i o to chodziło!

PS. Dywagacje na temat podpisów o liczbie zlotów - Żenada, to nie jest najważniejsze. Pozdr.

A że tak pozwolę sobie spytać się, co z relacją na stronie dp, wideorelacją itp? Taka jaka była podczas poprzednich zlotów, czy coś umknęło mojej uwadze?

Pozdrawiam

Na razie nic się nie pojawiło.

Tak podejrzewałem, moje zdolności wyszukiwania nie sa jeszcze takie złe. Jednak interesuje mnie jeszcze czy pojawi się coś takiego?

Chyba nie tylko Ciebie to interesuje, ale administracja niestety nabrała wody w usta i milczy.

spokojnie, ilości fotek do przebrania są spore. Do tego dochodzi edycja, montaż videorelacji. Milczą? Może czymś chcą nas zaskoczyć?

Spokojnie, wszystko jest już na ukończeniu :wink: Publikacja w przyszłym tygodniu :slight_smile:

No to po prostu super!! :slight_smile: :multi:

Pozdrawiam,

Dimatheus

Trzymam za język ;] Czekam z niecierpliwością.

Pozdrawiam

nie cieszcie się tak bo to dopiero wideorelacja z HotZlot2008 :slight_smile: :lol: :expressionless:

To by była dopiero niespodzianka! :slight_smile:

A dopiero przypomniałem sobie, że czeka nas jakaś niespodzianka. Jestem ciekaw co jeszcze :smiley:

Goraca relacja z Hot Zlotu na te chlodne dni :lol: