HotZlot 2013 - nieoficjalna zapowiedź :)

Nooo widać że ktoś się pospieszył :slight_smile:

Łeee a ja nie dostałem :slight_smile:

Sprawę już wyjaśniliśmy, okazało się że był to tylko żart jednego z użytkowników. Spotka go surowa kara :wink: Co nie zmienia faktu, że autentyczność maili warto zawsze weryfikować :slight_smile:

Pewnie uważnie słuchał @GBM na części rozszerzonej Zlotu 2012 :wink:

Hej,

To tylko świadczy o pozycji Hot Zlotu. :slight_smile:

Dokładnie o tym samym pomyślałem. :slight_smile:

Ja też nie - pewnie nie miał naszych mail’i. :smiley:

Pozdrawiam,

Dimatheus

W tym roku rzeczywiście redakcja trzyma nas w napięciu do ostatniej chwili ![-o<

(z tego wszystkiego chyba już każdy zapomniał, że nie było oficjalnej fotorelacji z zeszłorocznego złotu [-X :slight_smile: )

spoko,spoko wszystko będzie dobrze, trochę cierpliwości.

Co za ludzie! Jak tak można? Jakbym go spotkał to… :stuck_out_tongue: :wink:

Na HotZlot nie jedzie? :wink:

Ja też maila nie dostałem, nie wiem co o tym myśleć :wink: W każdym razie jeśli to kolejna odsłona żartów szyderców od latarki, bądź jakichś naśladowców, to niezbyt udana.

a ja dostałem taką wiadomość… od @ bachus | 03.06.2013 15:59#111

@Leszek2204: trzeba było częściej zaglądać, konkursy już były, zaproszenia rozdane!

Tu było przecież wszystko opisane: http://tinyurl.com/zaproszenia-rozdaneHotZlot2013

Videorelacja sie spóźnia jak nigdy ale zobaczymy, tym czasem czekam na oficjalne info na DP o rozpoczęciu rejestracji :wink:

Po za tym z tego co pamiętam to zaproszenia imienne były wysyłane po oficjalnej zapowiedzi a nie przed…

Mam rację?

@Over, wydaje mi się, że imienne zaproszenia zawsze są wysyłane tuż przed otwartą rejestracją (albo nawet w trakcie niej). A już na pewno gdy większość przygotowań jest dopięta na ostatni guzik. Swoją drogą zawsze mnie interesowało jak redakcja organizuje taki big event. Fajnie byłoby kiedyś zobaczyć taką relację z przygotowań :smiley:

w zeszłym roku była informacja na dobrychprogramach, trzeba było się zarejestrować później przyszedł e-mali i wpisywało się swoje dane i czekałeś na wynik losowania jak wylosowałeś wpłacałeś chyba 50 zł i w drogę…reszty nie pamiętam bo nie wylosowano mnie :roll:

Panowie, nie ma co się tak spinać w zeszłym roku rejestracja ruszyła 18 czerwca, zaś sam zlot trwał od 13 do 16 lipca.

W tym roku zlot odbywa się o 13 dni później, więc redakcja jeszcze ma sporo czasu. :wink:

Pozdrawiam

wojtekadams

ale w zeszłym roku już były konkursy na nową koszulkę , na motywy w operze , można było oddaś stary sprzęt do pokazania, itp już nie pamiętam co jeszcze ale było trochę zabawy a w tym roku :? smutno

Testy Intela, Samsunga, konkursy o Windows 8 i Windows Server, Subaru i Star Trekiem… to mało? Co roku nie musi być tak samo. Że nie ma konkursów powiązanych z HZ to nie znaczy że jest smutno na DP

Chłopaki, weźcie się w garść - mogę się założyć że drużyna DP ostro pracuje nad nowym HZ i zaskoczy nas czymś mega potężnym … *

*czyżby nowa latarka GG ?

daj już spokój z tą latarką od GG :wink:

Hej,

Niektórzy po prostu lubią wkręcać i tyle. Trzeba na takich uważać, bo nie każde ich słowo jest prawdą - lekko mówiąc…

Videorelacja już była - brakuje tylko fotorelacji… Pewnie za dużo tego napstrykaliśmy i stąd problem z wyborem zdjęć. :stuck_out_tongue:

Najpierw jest oficjalna informacja, po której wysyłane są przez tydzień zaproszenia imienne do użytkowników. Po tygodniu przychodzi czas na otwartą rejestrację… W zeszłym roku te pierwsze zaczęto wysyłać począwszy od 11 czerwca, ale że zlot jest teraz troszkę później, to myślę, że maksymalnie tydzień bądź dwa i informacja się pojawi. :slight_smile:

Bankowo - z roku na rok Redakcja podnosi poprzeczkę, więc i tym razem będzie podobnie. W to nie ma co wątpić! :smiley:

Nie no - to już jest legenda, więc nie można jej zniszczyć. :stuck_out_tongue:

Pozdrawiam,

Dimatheus

W moim przypadku dobrze jest czasami gdzieś pojechać, ponieważ przy okazji mogę się choć trochę odchamić.

Pozdrawiam.