HotZlot 2019 - wątek ogólny

1024 żeby było równo

1 polubienie

130 zaproszeń na 7 portali daje około 18 osób na portal :smiley: a do tego:
“W tym roku nie przewidujemy otwartej rejestracji.”

No to dobrej zabawy :smiley:

5 polubień

Nie wiem, nie znam się, zarobiony jestem. Jak to mówią moi klienci “nie ważne, ma działać” :slight_smile:

W tym roku rejestracja odbywa się bez zaproszeń czy jeszcze nie wiem, że dostałem zaproszenie?

Pewnie się nie dowiemy jak ktoś się nie pochwali. Mnie ciekawi wpłacenie tego potwierdzenia 50 złotych.


Jak zaproszeń jest 18 to może trzeba było pisać dużo wpisów blogowych a nie byle jakich “komentarzy” codziennie na forum i na portalu pod blogami / artykulikami prasowymi.

Po zalogowaniu się można przejść proces rejestracji, który wydaje mi się był dostępny dopiero po otrzymaniu zaproszenia.

Opłata 50 zł zawsze była.

Dokładnie to samo żem miał na myśli :stuck_out_tongue_closed_eyes: No po 18 osób to musi same vipy będą :joy:

Kto się dostanie, niechaj bawi się dobrze! Chociaż w sumie rok temu przy podobnej aktywności dostałem glejt na hz, także mooże ten tego :thinking:

Nie no, obstawiam, że większość osób jednak będzie z dp, bo w pozostałych miejscach to głównie anonimy piszą. :stuck_out_tongue:

2 polubienia

Dziękujemy

Możliwe że tak będzie, ale ze zlotu fanów portalu zrobił się zlot WP :wink:

Ciekawe czy będzie stream na żywo :slight_smile:

Nie liczyłbym na to :smiley:

To nie pooglądam ;/

Przecież skoro DP należy kapitałowo do WP , to raczej naturalny ruch, że chce się to wszystko razem powiązać.

2 polubienia

Skoro tak twierdzisz.

no to jest już oficjalne info: https://www.dobreprogramy.pl/Zapraszamy-na-HotZlot-2019-Nowe-technologie-w-nowej-odslonie.-Do-zobaczenia-za-miesiac,News,103178.html

5 polubień

Oho. Zaproszenia ruszyły równo z publikacją :wink:

Trzeba zaglądać do folderu spam :stuck_out_tongue_winking_eye:

Też mam, ale mnie raczej nie będzie. Rok w rok termin mi nie siada. Może coś do 20 sierpnia się zmieni, ale na razie nie przewiduję.

BTW. w tym roku nie trafiło wyjątkowo do spamu.

No u mnie też wpadło do skrzynki poprawnie. Trzeba sprawę obgadać i zobaczymy, czy dane będzie mi w tym roku pojechać…