HP 610c a Windows 7 (sterownik)

Witam. Zainstalowałem Windowsa 7 builda 7100 i teraz gdy chcę zainstalować drukarkę HP Deskjet 610c to nie ma jej na liście do ręcznego zainstalowania, sterownik z płyty niby się instaluje do końca ale podczas instalacji wyskakują błędy, później je ignoruje, ale jak chcę wydrukować to drukarki nie ma na liście, nie mogę jej wybrać, ściągnełem też z neta sterowniki, ale setup.exe w ogóle nie chce się włączyć. Nie ma żadnego komunikatu, po prostu się nie włącza.

Co robić??

a te ściągnięte sterowniki działały pod Viste? Ja np. mam HP Deskjet 3325 i HP olało sprawę w ogóle nie dając sterowników działających pod Viste, a tym samym pod 7.

Visty nie miałem, na Xp działały (zresztą tam normalnie można było sobie wybrać z listy tą drukarkę). A jest jakiś sposób tutaj?

Witam.

Też mam HP Deskjet 3325 i jakoś udało mi się ją zainstalować jako Deskjet 3600.

Na Win 7 x64 zrobiłem to mniej więcej tak:

Panel sterowania -> Urządzenia i Drukarki -> Dodaj drukarkę.

Dalej: Dodaj drukarkę lokalną , Port drukarki wybrałem USB001 (Wirtualny port drukarki dla USB), Producent HP.

I w tym miejscy tez miałem problem bo na liście drukarek nie było HP 3325 ani HP 3600. Po kliknięciu w przycisk Windows Update na liście pojawiła się HP Deskjet 3600 serie s, wybrałem ją i jakoś się zainstalowała i działa w miarę normalnie.

HP DescJet 610c też pojawiła się na liście.

Tylko, że ja jam takie szczęście, że jak kliknę na Windows Update to pojawia się “System nie może pobrać listy urządzeń z rozszerzenia Windows Update. Spóruj ponownie później”.

Czym to może być spowodowane??

Nie wiem też od czego do zależy.

Mam dwa komputery z Windows 7 - na obydwu Internet działa bez problemów.

Jeden łączy się z Windows Update bez kłopotu i odnajduje sterowniki, drugi podaje wspomniany przez Ciebie komunikat.