HP Deskjet 3515-ciągłe instalowanie oprogramowania


(Blackdragons) #1

Witam,

otóż kupiłem drukarkę hp 3515 .Byłbym zadowolony,ale niestety podczas,gdy chce coś wydrukować wyświetla mi się błąd “Serwer RPC jest niedostępny”,albo inne błedy np.Nie masz zainstalowanej drukarki.Kiedy zainstaluje od nowa drukarkę wszystko działa,ale niestety do czasu wyłączenia komputera.

Więc proszę o pomoc,bo drukarka która nie może drukować to zbędna rzecz,a instalowanie co chwile drukarki denerwuje(właściwie to rekonstrukcja sieci).

Proszę o szybką odpowiedź.

Drukarka:Hp 3515 (wielofunkcyjna)

Windows 7


(rgabrysiak) #2

Przeczytaj:

http://forum.programosy.pl/drukarka-nie … 13262.html


(Blackdragons) #3

Niestety ptaszek jest zaznaczony,kiedy chce coś wydrukować w np.w Adobe Reader to wyświetla się taki błąd : Before you can perform print-related tasks such as page setup or printing a document you need to install a printer.O tyle ta sprawa jest dziwna,że dzisiaj sprawdzałem na drugim komputerze czy działa normalnie drukarka,i działała,więc to coś musi być z moim komputerem.Ma ktoś jakiś pomysł?


(rgabrysiak) #4

Sprawdzałeś inne porady przedstawione w temacie powyżej?

Jeżeli żadne z przedstawionych tam rozwiązań nie pomogą spróbuj przeskanować system programem antywirusowym np. Malwarebytes Anti Malware:

http://www.dobreprogramy.pl/Malwarebyte … 13117.html

Jeżeli nic nie wykryje możesz jeszcze spróbować uruchomić narzędzie sprawdzania integralności plików SFC. Przykładowe zastosowanie:

http://www.fixitpc.pl/topic/1236-weryfi … edzie-sfc/


(Blackdragons) #5

Ok,trzeba było poprostu odblokować firewalla,dzięki za pomoc,temat do zamknięcia