Hp deskjet 3550 nie drukuje na czarno

(komin15) #1

Posiadam drukarke jak w tytule. Sytuacja jest taka Kadridż jest peny tuszu wkładam do drukarki naciskam drukuj i nie drukuje. "Udaje" ze drukuje ale nie widac nic na kartce nawet kleksa. W menadrzeze użądzeń port usb i wszystko jest zainstalowane poprawnie serowniki tak samo. Niby wszystko dobrze a jednak nie. co mam zrobic? Kolor drukuje normalnie.

(boczi) #2

Tusz oryginał? Drukuje stronę testową?

Przenoszę do Hardware

(Kozza) #3

Problem jest z tuszem lub głowicą. Wejdz do Asystenta HP-Konserwacja drukarki i czyszczenie pojemników z tuszem, ew kadridż jest uszkodzony lub źle włożony, jeżeli jest nowy to nie zapomnij o zdjęciu foli ochronnej :!: :!:

(komin15) #4

Kadridż dopełniałem, czyli nie orginał. Strone testową drukuje ale... nie mam z czym porównac czy tak normalnie pownino drukowac, na czarno nie drukuje.

A gdzie tego szukac nie mam tego razem ze sterami. Spróbuje sciagnąć.

Złączono Posta : 05.12.2006 (Wto) 22:20

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic ... ht=#768320

Wcześniej miałem taki problem i go niestety nie naprawiłem. Teraz doszło do tego że wcale nei drukuje na czarno.

Tego programu Asystent HP nie znlazłem. Jak to naprawić bo drukarka mi jest nie zbędna.

(JNJN) #5

Program narzędziowy HP - przybornik lub przejrzyj opcje sterownika drukarki.

Poczytaj:

(komin15) #6

http://druknet.pl/default.aspx?mid=24 na tej stronie jest tego mnóstwo ale nei wim co zastosować.

Próbuje reste kadridża ale jak zaklejam ten "czujnik" tasmą i wpinam to nic nei sygnalizuje komputer tak samo drukuje (czyli nie drukuje)

A co trzeba zrobic zeby wyczyścić glowice?

(JNJN) #7

Znajdź program i wyczyść programowo.

Wymień kartridż na nowy/regenerowany/zamiennik.

Może dysze kartridża są zaschnięte - na tej stronie jest wszystko jak udrożnić dysze - specjalne płyty,lub wrząca woda i zamocz końcówkę kartridża(dysze) i niech puści tusz do wody.

Może ciśnienie w pojemniku nie takie.

Może tusz kiepski.

Wszystko na tej stronie pisze - czytaj i rób.