Hp deskjet 5150

(Mathias 14) #1

Mam wlasnie taka drukarke i mam z nia problem otoz: gdy probuje wydrukowac jakis tekst, papier prawidlowo wchodzi do drukarki, slychac ze drukarka drukuje lecz wychodzi czysta strona. Pytalem sie kolesia w serwisie komputerwym co jest nie tak ? On na to ze mam wlozyc plytke ze sterownikami do drukarki, odpalic plytke i powinna sie gdzies pojawic opcja przeczyszczenie dyszy...Mi sie sterowniki gdzies zapodzialy i sciagnolem sobie je z centrumxp.pl, lecz niestety w nich nie ma w/w opcji ... ;/ No ok, uaktualnilem stare sterowniki, na koniec poprosilem o wydrukowanie strony testowej, wszystko git, ale gdy chcialem wydrukowac jakis tekst w wordzie to lipa...;/

Wie ktos jak mi pomoc?? :?

Z gory THX :slight_smile:

Złączono Posta : 30.08.2005 (Wto) 0:05

Dodam jeszcze ze probowalem tez w notatniku i takze lipa, takze nie jest to wina worda.

(Misterdam) #2

Czy aby tusz ci się nie skończył (czarny) ?. Na testowej z reguły jest dużo kolorów, nie brakuje tam jakiś kolorów ?

(JNJN) #3

HP instaluje program narzędziowy - sprawdź.

Jak XP sprawdź czy masz wlączone usługi RPC i Bufor wydruku na automatyczny i uruchomiony.

Sprawdź ile tuszu jest w pojemnikach - wszystko w sterowniku drukarki lub programie narzędziowym.

Sprawdź drukarkę na innym kompie,bo może serwis.

(Nimble) #4

Mam tą samą drukarkę i miałem ten sam problem. Okazało się, że trzeba było "odpowietrznić" kartridż, czyli po prostu ściągnąć z niego powietrze za pomocą strzykawki. Poźniej drukowała :slight_smile:

(JNJN) #5

Pomocna strona - poczytaj.