HP Deskjet 960c - brak wydruku na nowych sterownikach

Kłopot jest tego typu… drukarka jest zainstalowana na standardowych sterownikach i działa ładnie, bez zarzutu, tylko że na tych sterownikach z XP nie ma wszystkich funkcji i nie drukuje bardzo szczegółowych linii. Więc ściągnąłem ze strony HP sterowniki i zainstalowałem je na koncie administracyjnym. Ładnie, pięknie chodzi, drukuje to co nie można było wydrukować na poprzednich sterownikach i w ogóle jest cacy. Tylko że jak chce coś wydrukować z drugiego konta bez praw administracyjnych to nie drukuje. Ani zwykłych plików ani strony testowej. W zadaniach wydruku pojawia się nowe zadanie i po chwili znika. Wcześniej zauważyłem że proces się zmienia kolejno - buforowanie - drukowanie - usuwanie i znika. Później tylko widać już buforowanie,drukowanie i znika. Co może być tego przyczyną? Dla większej zagadki dodam że jeśli wchodzę we właściwości i zarządzanie urządzeniem lub serwis czy coś takiego i tam wybiorę wydruk strony testowej lub serwisowej to idzie bez problemu. Drukarka działała zawsze na starym LPT, teraz tak samo. Sprawdzałem również na USB i jest identycznie tak samo. Porty prawidłowo skonfigurowane. Na starych sterownikach jest wszystko w porządku.

Proszę o pomoc i pomysły.

rusind , proszę zapoznaj się z tą stroną oraz tym tematem, a następnie popraw tytuł tematu, używając przycisku image.php?album_id=20&image_id=4038