HP Deskjet F4180 Problem z drukowaniem-System

Drukarka jest ok. bo sprawdzona a serwisie, ale problem tkwi w systemie, moje opr.to Wind.XP 2002

oprogramowanie HP przy próbie uruchomienia pokazuję komunikat że nie znaleziono sprzętu?

A w moim systemie znowu mam dwie drukarki HP Deskjet F4180 i HP Deskjet F4100 series i tylko taka drykarka drukuje w dodatku od czasu do czasu, jak klikam w właściwości drukarki F4100 pokazuję że 2 dokumenty oczekują na wydrukowanie których nie mogę wydrukować? a usunąć też, kreator w ogóle nie może uruchomić drukarki HP F4180 - jakiś błąd buforowania.

Tak po za tym oprogramowanie HP strasznie spowalnia mój komp( proc.INTEL Celeron 600MHz) przy okazji mam pytanie co mogę odinstalować z komponentów oprogramowania HP to lista:- HP Deskjet All-In-One Software 9.0

HP Imagining Device Functions 9.0

HP Web Printing

HP Solution Center 9.0

HP Update i HPSSuply czy to wszystko jest mi potrzebne?

O jeszcze jedno za każdym razem jak uruchamiam komp. muszę od nowa instalować drukarkę w komputerze? bo wł się kreator dodawania sprzętu?

ok.to dzięki za pomoc widocznie mój problem to nie problem? pozdrawiam

A może kabel usb jest uszkodzony i czasami zauważy drukarkę i podrukuje a czasami nie, ja miałem taki problem z Brotherem i po wymianie kabla jak ręką odrzucił ;p

A co do oprogramowania to ja bym odrzucił:

HP Web Printing